A+ A A-

460 REZULTATE | CN SENIORI SI SENIOARE 2018

Rezultatele din cadrul Campionatelor Naționale de Culturism și Fitness, Seniori și Senioare, Arad 2018

 

FITNESS FEMININ -OPEN 

Loc Nr Sportiv Club

1 17 DELIA LACATARU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2 192 ATHENA MATEI ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3 190 MIHAELA RASCA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 

FITNESS MASCULIN-OPEN 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 83 RAZVAN-FLORIN SINDELARU CS FARUL CONSTANTA

 2 84 BOGDAN CRISTEA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 3 113 CLAUDIU-ILIE MITEA CS CENTURION SIBIU

 

WELNESS FITNESS-OPEN 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 67 RALUCA HADA CSU CLUJ NAPOCA

 2 173 MIRUNA PREDA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 3 9 DANIELA IVAN ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 4 39 MARIA PAVAL ACS VITROX GYM VASLUI

 

GAMES CLASSIC BB 175CM 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 169 DRAGOS ENUTA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 2 186 DANIEL COSTACHE ACS ULISE FOCSANI

 3 109 DANIEL STEFAN CS FARUL CONSTANTA

 

GAMES CLASSIC BB +175CM 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 181 MATEI UNGUREANU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 2 125 MARIUS LICURICI CS FARUL CONSTANTA

 

WOMEN PHYSIQUE -OPEN 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 108 CATALINA ALDEA CSU CLUJ NAPOCA

 2 35 AMALIA NEAGU CSM RAMNICU SARAT

OPEN GAMES CLASSIC BB 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 169 DRAGOS ENUTA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 2 181 MATEI UNGUREANU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 

BB CLASIC 175CM 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 161 COSMIN-CRISTIAN IANCU CS FARUL CONSTANTA

 2 143 CRISTIAN FEKETE ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 3 167 EMIL DULGHERU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 4 145 ALEXANDRU JURGE CS GOLD STAR BAIA MARE

 

BB CLASIC 180CM 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 157 GABRIEL FEHER CS DELTA POWER CLUJ-NAPOCA

 2 158 ADRIAN NIGA CS CENTURION SIBIU

 

BB CLASIC +180CM 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 171 MADALIN SOARE ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 2 149 RAZVAN SUNEA CS VOINTA SATU-MARE

 3 137 MIREL CARSTEA CS GLADIATOR GYM CRAIOVA

 

OPEN BB CLASIC 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 161 COSMIN-CRISTIAN IANCU CS FARUL CONSTANTA

 2 157 GABRIEL FEHER CS DELTA POWER CLUJ-NAPOCA

 3 171 MADALIN SOARE ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 

CULTURISM 65KG 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 102 IULIAN-ANDREI CENUSE CS FARUL CONSTANTA

 2 141 CRISTI-CONSTANTIN BECHERU CS ELEGANTA RESITA

 

CULTURISM 70KG 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 179 OVIDIU COZMA CS GYM OVIDIU BAIA MARE

 2 142 GEORGE GULIU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 3 170 HUNOR SALAK CSU CLUJ NAPOCA

 4 194 IOAN COJOCARI-TAUT CS DUMI FITNESS CLUJ-NAPOCA

 5 163 ANDREI TOADER ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 

CULTURISM 75KG 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 132 GABRIEL-LAZAR BARBOS CS CENTURION SIBIU

 2 138 CRISTIAN MARTIN CSU CLUJ NAPOCA

 3 95 DANIEL-IONUT CAPRICEANA CS FARUL CONSTANTA

 4 154 DANUT NEGRU CS STEEL MAN TG.NEAMT

 5 175 EDUARD TOLEA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 

CULTURISM 80KG 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 180 ADRIAN-IACOB LUNGU CS FARUL CONSTANTA

 2 187 VLADUT BURGHELEA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 3 196 CALIN-DAN URDAS CS XOX GYM ARAD

 

CULTURISM 90KG 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 101 CATALIN BURGHEL ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 2 152 RAZVAN KALININ CSU CLUJ NAPOCA

 3 124 ADRIAN-FLORIN FILIP CS FORTUS CALARASI

 

CULTURISM 100KG 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 150 SORIN SPRANCEANA CS STEEL MAN TG.NEAMT

 2 177 VALENTIN MAGUREAN CS GOLD STAR BAIA MARE

 3 155 CONSTANTIN APETRI CS STEEL MAN TG.NEAMT

 

CULTURISM +100KG 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 151 CODRUT GALAN CS STEEL MAN TG.NEAMT

 2 89 ALBERTO DINCA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 3 88 ALEXANDRU-MARIAN VOICU CS FARUL CONSTANTA

 4 189 RADU-PAUL BERTEANU CS CENTURION SIBIU

 

OPEN CULTURISM 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 180 ADRIAN-IACOB LUNGU CS FARUL CONSTANTA

 2 132 GABRIEL-LAZAR BARBOS CS CENTURION SIBIU

 3 150 SORIN SPRANCEANA CS STEEL MAN TG.NEAMT

 4 179 OVIDIU COZMA CS GYM OVIDIU BAIA MARE

 5 101 CATALIN BURGHEL ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 6 151 CODRUT GALAN CS STEEL MAN TG.NEAMT

 7 102 IULIAN-ANDREI CENUSE CS FARUL CONSTANTA

 

PERECHI 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 177 VALENTIN MAGUREAN CS GOLD STAR BAIA MARE

 ALEXANDRA COZMA CS GOLD STAR BAIA MARE

 2 138 CRISTIAN MARTIN CSU CLUJ NAPOCA

 CATALINA ALDEA CSU CLUJ NAPOCA

 3 179 OVIDIU COZMA CS GYM OVIDIU BAIA MARE

 MARIA ONEA CS GLADIATOR GYM CRAIOVA

 

BIKINI FITNESS 158CM 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 33 MARIA ONEA CS GLADIATOR GYM CRAIOVA

 2 199 MEDINA POPOVICI CS XOX GYM ARAD

 3 174 ANCA MOROIANU CS OLYMPIA PRO GYM BRASOV

 4 79 LENUTA TABAN ACS ULISE FOCSANI

 5 68 ROXANA PITUR ACS TIMFORTIS TIMISOARA

 

BIKINI FITNESS 162CM 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 71 CRISTINA POPA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 2 193 IZABELA BULEI ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 3 198 VANESA-AMIRA PIRVULETU CS XOX GYM ARAD

 4 56 GEORGICA-SORINA SOARE CS YZO GYM CALARASI

 

BIKINI FITNESS 164CM 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 30 NARCISA BIVOLARU CS GLADIATOR GYM CRAIOVA

 2 182 PATRICIA NICULAE CSS 5 BUCURESTI

 3 81 MARIA PAVEL ACS ULISE FOCSANI

 

BIKINI FITNESS 166CM 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 45 OANA BARSAN CSU TG.MURES

 2 200 DIANA-ALEXANDRA DARIE CS XOX GYM ARAD

 3 183 CORINA-PETRUTA DUMITRU CSS 5 BUCURESTI

 

BIKINI FITNESS 169CM 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 47 DIANA PIVNICERU CS FARUL CONSTANTA

 2 29 ANCA SOMCUTEAN CS GOLD STAR BAIA MARE

 3 49 NICOLETA DUMITRU CS FORTUS CALARASI

 4 185 IULIANA IRIMIA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 

BIKINI FITNESS 172CM 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 188 IOANA CRISAN ACS ENERGYFIT TG.MURES

 2 42 MADALINA BUJOR ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 3 61 ELENA-IRINA FLORESCU CS FARUL CONSTANTA

 4 80 OTILIA MIHAELA ZAHARIA ACS ULISE FOCSANI

 

BIKINI FITNESS +172CM 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 78 ALEXANDRA COSTIN CSU CLUJ NAPOCA

 

OPEN BIKINI FITNESS 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 188 IOANA CRISAN ACS ENERGYFIT TG.MURES

 2 45 OANA BARSAN CSU TG.MURES

 3 47 DIANA PIVNICERU CS FARUL CONSTANTA

 4 71 CRISTINA POPA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 5 30 NARCISA BIVOLARU CS GLADIATOR GYM CRAIOVA

 6 78 ALEXANDRA COSTIN CSU CLUJ NAPOCA

 7 33 MARIA ONEA CS GLADIATOR GYM CRAIOVA

 

BODY FITNESS 163CM 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 3 ALEXANDRA COZMA CS GOLD STAR BAIA MARE

 2 1 DANIELA MARTINESCU ACS TIMFORTIS TIMISOARA

 3 107 IOANA DINESCU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 

BODY FITNESS +163CM 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 178 MADALINA ILIE ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 2 24 LARISA MORARI ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 3 4 ANA MARIA ZVINCA CS FARUL CONSTANTA

 4 44 GABRIELA VLADEAN CS FARUL CONSTANTA

 5 43 MARTINA LUPU CSU ORADEA

 

OPEN BODY FITNESS 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 3 ALEXANDRA COZMA CS GOLD STAR BAIA MARE

 2 178 MADALINA ILIE ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 

MEN'S PHYSIQUE 170CM 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 104 CORNEL PANTELIN CS FARUL CONSTANTA

 2 162 MARIUS VARZARU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 3 123 BOGDAN PRIMARU CS YZO GYM CALARASI

 4 164 IOAN IONESCU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 5 106 IONUT CRETU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 

MEN'S PHYSIQUE 173CM 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 121 IONUT-DANIEL LEPADATU CS POWER GYM MEDIAS

 2 130 IOAN VODA ACS ENERGYFIT TG.MURES

 3 120 ALEXANDRU-FILIP OPRESCU CS POWER GYM MEDIAS

 4 129 RARES BALDEAN ACS ENERGYFIT TG.MURES

 5 165 MARIUS MUSTATEA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 

MEN'S PHYSIQUE 176CM 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 110 FLAVIUS-ADRIAN URSACHI CS FARUL CONSTANTA

 2 111 NICOLAE-IULIAN SIPU CS GREEN FIT ALBA IULIA

 3 133 LIVIU TUDORAN CS GLADIATOR GYM CRAIOVA

 4 148 ANDREI MACOVEI CS STEEL MAN TG.NEAMT

 5 112 GODFREY-CHRISTIAN TALLICK CS GREEN FIT ALBA IULIA

 6 127 GELU RAPONTARU CS FARUL CONSTANTA

 7 103 CONSTANTIN FLORISTEANU CS FARUL CONSTANTA

 8 172 ANDREI CIOBANU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 

MEN'S PHYSIQUE 179CM 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 114 RAZVAN-GABRIEL ION CS GREEN FIT ALBA IULIA

 2 135 ROBERT RUS ACS TIMFORTIS TIMISOARA

 3 144 CATALIN CANUCI CS FARUL CONSTANTA

 4 131 ADRIAN-STEFAN RADU CS DUMI FITNESS CLUJ-NAPOCA

 5 195 DANIEL MELNIC CS OLYMPIA PRO GYM BRASOV

 6 128 PETRU-COSMIN MOTRONEA CS CENTURION SIBIU

 

MEN'S PHYSIQUE 182CM 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 116 ALEXANDRU-COSTIN BOROIU CS FARUL CONSTANTA

 2 184 OVIDIU TALPEANU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 3 134 SERGIU VASILCIN ACS TIMFORTIS TIMISOARA

 4 140 ALEXANDRU TIU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 5 105 ANDREI NASCU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 6 115 GODSPOWER-MORRIS OKPATA CS HARD BODY BUCURESTI

 7 126 CONSTANTIN-CRISTIAN VIDU CS FARUL CONSTANTA

 

MEN'S PHYSIQUE +182CM 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 117 REMUS-GEORGIAN BOROIU CS FARUL CONSTANTA

 2 191 CLAUDIU PALITA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 3 197 VALERIU-LUCIAN MATIS CSM BISTRITA

 4 168 PETRU ICHIM CSU CLUJ NAPOCA

 5 147 TIM CRISTIAN DOBROTA CSU CLUJ NAPOCA

 6 166 ADRIAN ILIE ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 7 139 RAUL-CATALIN MATEI CS CENTURION SIBIU

 

OPEN MEN'S PHYSIQUE 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 114 RAZVAN-GABRIEL ION CS GREEN FIT ALBA IULIA

 2 116 ALEXANDRU-COSTIN BOROIU CS FARUL CONSTANTA

 3 110 FLAVIUS-ADRIAN URSACHI CS FARUL CONSTANTA

 4 121 IONUT-DANIEL LEPADATU CS POWER GYM MEDIAS

 5 117 REMUS-GEORGIAN BOROIU CS FARUL CONSTANTA

 6 104 CORNEL PANTELIN CS FARUL CONSTANTA

 

MEN'S PHYSIQUE MUSCULAR-OPEN 

 Loc Nr Sportiv Club

 1 176 GEORGE IONICA ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 2 159 CRISTIAN NEACSU ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 

INFO | ULTIMELE PUBLICATE

COMUNICARE | ULTIMELE PUBLICATE

Sponsor Principal al FRCF

newsletter

Parteneri

xnutrition

fitclass

redisnutritie

protan

pro nutrition

natural_plus

 

Parteneri Media




parteneriate

frcfministerul tineretului si sportuluicosranadcfpaincsinms

Adresa:
Bd. Basarabia nr. 37-39, sector 2,
Bucuresti, Romania
Orar: L-V: 9-17
Telefon/ Fax:  021.317.04.00
+40733502843
Email:  contact@frcf.ro
www.frcf.ro
Cont LEI 
RO39RNCB0082044176700001
Cont EURO 
RO17RNCB0082044176700009
deschis la BCR Unirea Bucuresti
C.I.F
4203598

Localizarea sediului Federatiei Romane de Culturism si Fitness


Vizualizaţi FEDERAŢIA ROMÂNĂ DE CULTURISM ŞI FITNESS pe o hartă mai mare
FRCF | 2013