A+ A A-

392 REZULTATE | CN ETAPA ZONALA B - TRANSILVANIA - 4 APRILIE 2018

Rezultatele etapei zonale "B" din cadrul Campionatelor Nationale de Culturism si Fitness.
Evenimentul s-a desfasurat in municipiul Reghin, jud. Mures, in data de 14 aprilie 2018

 

FITNESS JUNIOARE - OPEN

1 - DELIA NEAG - CSU ORADEA

BODYFITNESS JUNIOARE - OPEN

1 - SZIDONIA NAGY - CSU TG.MURES

BIKINI FITNESS JUNIOARE - OPEN

1 - KRISZTINA OLTEAN - CSU TG.MURES

2 - IRINA-ANDREEA LAURENTIU - CS POWER GYM MEDIAS

3 - MADALINA GHERMAN - ACS ENERGYFIT TG.MURES

4 - IOANA PALTANEA - CS OLYMPIA PRO GYM BRASOV

CULTURISM JUNIORI MICI -70KG

1 - ALEXANDRU POP - CSU CLUJ CLUJ-NAPOCA

2 - SERGIU-IOAN IONESCU - ACS SIL B.F.K. BAIA MARE

3 - IONUT CRACIUN - CS HEREDEU GOLD GYM ORADEA

4 - DARIUS-ILIE ANGELESCU - CS CENTURION SIBIU

5 - DAN-VALENTIN SALISTEAN - CS GREEN FIT ALBA IULIA

6 - ANDREI PORUMB - CS GOLD GYM SIMLEU SILVANIEI

7 - DENIS MATEI - CS GOLD GYM SIMLEU SILVANIEI

CULTURISM JUNIORI MICI+70KG

1 - DENIS IGNATESCU - CS VOINTA SATU-MARE

2 - NORBERT KOLUMBAN - CS BB LACTA TG.MURES

3 - DAVID MAGYAROSI - ACS EDI GYM LUDUS

4 - RARES-CIPRIAN LOLICI - CSM BISTRITA

5 - ALEXANDRU CRACIUN - CSS SOIMII SIBIU

 

MEN'S PHYSIQUE JUNIORI-178CM

1 - NIMROD HOGYES - ACS TITANIC TG.MURES

2 - RARES BALDEAN - ACS ENERGYFIT TG.MURES

3 - SEBASTIAN-RAUL RATIU - CSM BAIA-MARE

4 - PAUL-CONSTANTIN ALB - CS BB LACTA TG.MURES

5 - DARIU-RAMON TODORAN - CS VOINTA SEBASTIANO REGHIN

6 - CRISTIAN DAN - ACS TITANIC TG.MURES

7 - ALEXANDRU FRIM - CS BB LACTA TG.MURES

MEN'S PHYSIQUE JUNIORI+178CM

1 - PETRICA ICHIM - CSU CLUJ CLUJ-NAPOCA

2 - CALIN CRISAN - CS OLYMPIA PRO GYM BRASOV

3 - DENIS-ANDREI DEDEA - CSM BISTRITA

4 - DRAGOS-VALENTIN RINJA - CS VOINTA SEBASTIANO REGHIN

5 - IONUT ADAM - CS OLYMPIA PRO GYM BRASOV

6 - DARIUS TIMBUS - ACS ENERGYFIT TG.MURES

BB CLASIC JUNIORI - OPEN

1 - BOGDAN ZAMFIR - CS HEREDEU GOLD GYM ORADEA

2 - STELIAN RUS - CS VOINTA SATU-MARE

CULTURISM JUNIORI MARI-OPEN

1 - FLAVIU PURGUI - CS VOINTA SATU-MARE

2 - VLAD COZMA - CS VOINTA SATU-MARE

3 - COSMIN-ALIN VIRSAG - CS CFR RAPID ORADEA

4 - NICOLAS BALASZI - CS VOINTA SATU-MARE

5 - HONORIUS MOLDOVAN - CSU CLUJ CLUJ-NAPOCA

BODYFITNESS SENIOARE-OPEN

1 - MARTINA LUPU - CSU ORADEA

2 - CRISTINA BUMB - CSU CLUJ CLUJ-NAPOCA

WOMEN'S PHYSIQUE SENIOARE - OPEN

1 - CATALINA ALDEA - CSU CLUJ CLUJ-NAPOCA

BIKINI FITNESS SENIOARE-162CM

1 - ALEXANDRA-ANAMARIA SASARMAN - CSM BISTRITA

2 - ALINA STANCIU - ACS ENERGYFIT TG.MURES

3 - MIHAELA KISS - ACS ENERGYFIT TG.MURES

4 - VALENTINA CZINKUS - ACS ENERGYFIT TG.MURES

BIKINI FITNESS SENIOARE-169CM

1 - OANA BARSAN - CSU TG.MURES

2 - SANDRA-IULIA FILIP - CS OLYMPIA PRO GYM BRASOV

3 - SIMONA COANDA - CS GREEN FIT ALBA IULIA

4 - FLORINA SUTA - CS HEREDEU GOLD GYM ORADEA

BIKINI FITNESS SENIOARE+169CM

1 - IOANA CRISAN - ACS ENERGYFIT TG.MURES

2 - ALINA-NICOLETA ZAGRAI - CSM BISTRITA

3 - ANA-LUIZA BERBEC - ACS ENERGYFIT TG.MURES

4 - MIHAIELA DEHELEAN MIH - CS GOLD STAR BAIA MARE

MEN'S PHYSIQUE SENIORI-173CM

1 - IOAN VODA - ACS ENERGYFIT TG.MURES

2 - IONUT DANIEL LEPADATU - CS POWER GYM MEDIAS

3 - DANIEL SIMOC-MINEA - CSU CLUJ CLUJ-NAPOCA

MEN'S PHYSIQUE SENIORI-179CM

1 - IULIAN-NICOLAE SIPU - CS GREEN FIT ALBA IULIA

2 - GODFTEY-CHRISTIAN TALLICK - CS GREEN FIT ALBA IULIA

3 - IONUT SILAGHI - ACS ENERGYFIT TG.MURES

MEN'S PHYSIQUE SENIORI+179CM

1 - VALERIU-LUCIAN MATIS - CSM BISTRITA

2 - RAZVAN-GABRIEL ION - CS GREEN FIT ALBA IULIA

3 - ANDREI NELEGA - ACS ENERGYFIT TG.MURES

4 - COSMIN HADADE - CS ADONIS RESITA

BB CLASIC SENIORI-OPEN

1 - GABRIEL FEHER - CS DELTA POWER CLUJ

2 - ANDREI ANDRUSCA - CS HEREDEU GOLD GYM ORADEA

CULTURISM SENIORI - OPEN

1 - RAZVAN SUNEA - CS VOINTA SATU-MARE

2 - CRISTIAN SIMON - CS DINAMIC SATU-MARE

3 - MARIUS-ADRIAN ONISOARA - CSM BISTRITA

 


Portik Marius - ofiţer de presă al FRCF / media@frcf.ro / +40 742 96 08 49


Federaţia Română de Culturism şi Fitness (FRCF) este afiliată IFBB (Federaţia Internaţională de Culturism şi Fitness), EBFF (Federaţia Europeană de Culturism şi Fitness), BBFF (Federaţia Balcanică de Culturism şi Fitness)


Persoane de contact:

Alexandru Badea - Secretar General FRCF / +4 0799 841 483secretariat@frcf.ro

Razvan Iancu - Referent FRCF / +4 0733 502 843 / contact@frcf.ro


Program cu publicul: luni - joi între 9.30 - 15:30 / vineri între 9.30 - 12:30

* programul nu este valabil în perioada competiţiilor din calendarul oficial al FRCF


Bd. Basarabia nr. 37-39, sector 2, Bucuresti, România


Cont LEI: RO39RNCB0082044176700001 deschis la BCR Unirea Bucureşti

Cont EURO: RO17RNCB0082044176700009  deschis la BCR Unirea Bucureşti

 C.I.F 4203598

 

INFO | ULTIMELE PUBLICATE

Sponsor Principal al FRCF

pronutrition

FORMULARE DE INSCRIERE

PUB | SPORTLIFE

Sportlife

Pub | Brenntag

Pub | Pananata

Panatta

newsletter

Parteneri

xnutrition

fitclass

redisnutritie

protan

pro nutrition

natural_plus

 

Parteneri Media




parteneriate

frcfministerul tineretului si sportuluicosranadcfpaincsinms

Adresa:
Bd. Basarabia nr. 37-39, sector 2,
Bucuresti, Romania
Orar: L-V: 9-17
Telefon/ Fax:  021.317.04.00
+40733502843
Email:  contact@frcf.ro
www.frcf.ro
Cont LEI 
RO39RNCB0082044176700001
Cont EURO 
RO17RNCB0082044176700009
deschis la BCR Unirea Bucuresti
C.I.F
4203598

Localizarea sediului Federatiei Romane de Culturism si Fitness


Vizualizaţi FEDERAŢIA ROMÂNĂ DE CULTURISM ŞI FITNESS pe o hartă mai mare
FRCF | 2013