A+ A A-

287 CS | BALCANIADA - BAR, MUNTENEGRU, REZULTATE

2017 BALKAN CHAMPIONSHIPS  - BODYBUILDING, FITNESS, BIKINI, BODYFITNESS, PHYSIQUE

 

JUNIOR WOMEN'S FITNESS OPEN

1. MILICA BESLAC - SERBIA

 

JUNIOR MEN'S FITNESS OPEN

1. ZIMU DEJAN - SERBIA

2. DILGANU PAUL - ROMANIA

 

JUNIOR MEN'S PHYSIQUE 178 cm

1. STOJANOVIC MARKO - SERBIA

2. PANA SEBASTIAN - ROMANIA   

3. KOVACEVIC PREDRAG - MONTENEGRO

4. LAMA RILIND - KOSOVO

 

JUNIOR MEN'S PHYSIQUE +178 cm

1. MEMAJ BLED - KOSOVO

2. KRIVOKAPIC VUJADIN - MONTENEGRO

3. LATKOVIC IVAN - MONTENEGRO

4. LICINA ALEN - MONTENEGRO

5. STARCEVIC DUSAN - MONTENEGRO

6. SANMAN HARIS - MONTENEGRO

7. LAZOVIC UROS - MONTENEGRO

 

JUNIOR WOMEN'S BIKINI-FITNESS 166 cm

1. DUMITRAN CATALINA - ROMANIA

 

JUNIOR WOMEN'S BIKINI-FITNESS +166 cm

1. DOKIC DUSICA - SERBIA

 

JUNIOR MEN'S BODYBUILDING 75 kg

1. AVDIC SENAD - BOSNIA-HERTEGOVINA

2. ALEKSANDAR MILENKOVIC  - SERBIA

3. STANCU EDUARD - ROMANIA

 

JUNIOR MEN'S BODYBUILDING +75 kg

1. DIMITAR IVANOV - BULGARIA

2. GEGOV JANI - MACEDONIA 

3. DUMITRU DAN ALEXANDRU - ROMANIA

4. MILOS MALESIC  - SERBIA

ARDALIC PAVLEMONTENEGRO - RETRAS

 

MASTER WOMEN BIKINI-FITNESS OPEN

1. STANISLAVA DUNCHEVA - BULGARIA

2. BLAGOMILOVA ALBENA - BULGARIA

3. ALEKSANDRA RAKOVIC - MONTENEGRO

4. HRISTU GABRIELA - ROMANIA

5. MARIN LETITIA - ROMANIA

 

MASTER WOMEN BODYFITNESS OPEN

1. KRISTENSEN DANICA - MACEDONIA

2. TUCHILA CORINA - ROMANIA

3. UNGUREANU MARINELA - ROMANIA

4. PILZ HOLTA - ALBANIA

5. DAVID JUDITH - ROMANIA

6. IVASCU ADINA - ROMANIA

 

MASTER MEN'S BODYBUILDING 40-49 years

1. MATEESCU ALIN - ROMANIA

2. GIURGIU EMIL - ROMANIA

3. STANKOWSKI VLADE - MACEDONIA

4. NENAD KRUSEDOLAC - SERBIA

5. ANTIC ZORAN - SERBIA

6. CAILEANU COSTICA - ROMANIA

 

MASTER MEN'S BODYBUILDING +50 years

1. GORAN ERAKOVIC - MONTENEGRO

2. ORLIN STOYANOV - BULGARIA

3. PANIC RADE - SERBIA

4. CARACUDA ONITA - ROMANIA

5. SRDJAN DUROVICI - MONTENEGRO

 

GAMES CLASSIC BODYBUILDING +175 cm

1. ALBULESCU ALEXANDRU - ROMANIA

2. BATUSHA ERJON - KOSOVO

3. LAJQI ERION - KOSOVO

 

MEN'S MUSCULAR PHYSIQUE OPEN

1. ILIEV MLADEN - BULGARIA

2. RADOVIC NEBOJSA - SERBIA

3. NIKOLA  TOMOVIC - MONTENEGRO

4. MORINA BEHAR - KOSOVO

5. ASAF LOZHANI - KOSOVO

6. VUCOTIC MARCO - MONTENEGRO

7. JUNCAJ SRDAN - MONTENEGRO

 

WOMEN'S BODYFITNESS OPEN

1. EDONA LUTA - KOSOVO

2. POPEVA KATERINA - MACEDONIA

3. JOVANOVIC DINA - SERBIA

 

WOMEN'S PHYSIQUE OPEN

1. KRISTENSEN DANICA - MACEDONIA 

2. RUSU FLORINA - ROMANIA

3. GIURGIU IULIANA - ROMANIA

4. JANJLC NATASA - SERBIA

5. FITORE HANA - KOSOVO

6. UNGUREANU ANDREEA - ROMANIA

.

MEN'S BODYBUILDING 70 kg

1. GIURGIU EMIL - ROMANIA

2. JOVANOVIC ALEKSANDAR - BOSNIA-HERTEGOVINA

3. JANEZIC STEFAN - MONTENEGRO

 

MEN'S BODYBUILDING 80 kg

1. MIRNES HUSANOVIC - BOSNIA-HERTEGOVINA

2. FIRICA CRISTIAN - ROMANIA

3. EMILIAN STOYANOV - BULGARIA

4. MILEUSNIC NEBOZSA - SERBIA

5. BOSCOVSKI NEBOJSA - SERBIA

 

MEN'S BODYBUILDING 90 kg

1. MATEESCU ALIN - ROMANIA

2. PEROVIC NEMANSA - SERBIA

3. DULOVIC IGOR - MONTENEGRO 

4. VASILJEVIC ALEKSANDAR - BOSNIA-HERTEGOVINA

5. HEREDEU REMUS - ROMANIA

 

MEN'S BODYBUILDING 100 kg

1. DRASKOVIC SASA - BOSNIA-HERTEGOVINA

2. COPIC GORAN - SERBIA

3. GEORGIEV GEORGI - BULGARIA

4. PETRESCU-MAG IOAN - ROMANIA

 

MEN'S BODYBUILDING +100 kg

1. HODZIC JASMIN - BOSNIA-HERTEGOVINA

2. KARAMISHEV GEORGI - BULGARIA

3. MILENKOVIC NEMANJA - SERBIA

4. CAILEANU COSTICA - ROMANIA

 

OPEN JUNIOR MEN'S PHYSIQUE

1. MEMAJ BLED - KOSOVO

2. STOJANOVIC MARKO - SERBIA

 

OPEN JUNIOR MEN'S BODYBUILDING  

1. DIMITAR IVANOV - BULGARIA

2. AVDIC SENAD - BOSNIA-HERTEGOVINA

 

OPEN JUNIOR WOMEN'S BIKINI-FITNESS

1. DOKIC DUSICA - SERBIA

 

OPEN MEN'S BODYBUILDING

1. DRASKOVIC SASA - BOSNIA-HERTEGOVINA

 


Portik Marius - ofiţer de presă al FRCF / media@frcf.ro / +40 742 96 08 49


Federaţia Română de Culturism şi Fitness (FRCF) este afiliată IFBB (Federaţia Internaţională de Culturism şi Fitness), EBFF (Federaţia Europeană de Culturism şi Fitness), BBFF (Federaţia Balcanică de Culturism şi Fitness)


Persoane de contact:

Alexandru Badea - Secretar General FRCF / +4 0799 841 483secretariat@frcf.ro

Razvan Iancu - Referent FRCF / +4 0733 502 843 / contact@frcf.ro


Program cu publicul: luni - joi între 9.30 - 15:30 / vineri între 9.30 - 12:30

* programul nu este valabil în perioada competiţiilor din calendarul oficial al FRCF


Bd. Basarabia nr. 37-39, sector 2, Bucuresti, România


Cont LEI: RO39RNCB0082044176700001 deschis la BCR Unirea Bucureşti

Cont EURO: RO17RNCB0082044176700009  deschis la BCR Unirea Bucureşti

 C.I.F 4203598

 

INFO | ULTIMELE PUBLICATE

COMUNICARE | ULTIMELE PUBLICATE

FORMULARE DE INSCRIERE

PUB | SPORTLIFE

Sportlife

Pub | Brenntag

Pub | Pananata

Panatta

newsletter

Parteneri

kitchenshop

brita

xnutrition

fitclass

redisnutritie

protan

pro nutrition

natural_plus

 

Parteneri Media




parteneriate

frcfministerul tineretului si sportuluicosranadcfpaincsinms

Adresa:
Bd. Basarabia nr. 37-39, sector 2,
Bucuresti, Romania
Orar: L-V: 9-17
Telefon/ Fax:  021.317.04.00
+40733502843
Email:  contact@frcf.ro
www.frcf.ro
Cont LEI 
RO39RNCB0082044176700001
Cont EURO 
RO17RNCB0082044176700009
deschis la BCR Unirea Bucuresti
C.I.F
4203598

Localizarea sediului Federatiei Romane de Culturism si Fitness


Vizualizaţi FEDERAŢIA ROMÂNĂ DE CULTURISM ŞI FITNESS pe o hartă mai mare
FRCF | 2013