A+ A A-

2015 | CN CULTURISM SENIORI, FITNESS, BIKINI FITNESS, BODYFITNESS SI MAN PHYSIQUE

#1 - FITNESS SENIOARE 163 CM

1 - RASCA MIHAELA - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2 - BURUIAN ROXANA - CSM BAIA MARE

 

#2 - FITNESS SENIOARE +163 CM

1 - GIT REBECA - CS GOLD STAR BAIA MARE

2 - NEAG DELIA - CSU ORADEA

 

#3 FITNESS SENIORI OPEN

1 - SINDELARU RAZVAN - CS FARUL CONSTANTA

2 - BOZESAN PETRU - CS UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA

3 - OPRESCU GEORGIAN - CS FARUL CONSTANTA

 

#4 BODYFITNESS SENIOARE 158CM

1 - DINESCU IOANA-ALINA  - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 

#5 BODYFITNESS SENIOARE 163CM

1 - ASCHILEAN ALINA - CS UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA

2 - TIRSEA RALUCA - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3 - TACU MADALINA - CS CULTURISTUL RM. VALCEA

 

#6 BODYFITNESS SENIOARE 168CM

1 - OIEGAS ALEXANDRA - CS GOLD STAR BAIA MARE

2 - GHEORGHITA VERONICA - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3 - POP (PETRASCU) DANA - DUMI FITNESS CLUJ-NAPOCA

4 - ARITON ANDREEA - CS LULU S GYM GALATI

 

#7 BODYFITNESS SENIOARE +168CM

1 - PAVEL ALINA - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2 - VLADEAN GABRIELA - CS FARUL CONSTANTA

3 - LUPU MARTINA - CSU ORADEA

 

#8 FITNESS SENIOARE OPEN

RASCA MIHAELA - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 

#9 BODYFITNESS SENIOARE OPEN

ASCHILEAN ALINA - CS UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA

 

#10 BIKINI FITNESS 160 CM

1- PRUTIANU ALEXANDRA - CSM IASI

2 - PETREA ALINA-ROXANA - CS STEELMAN TG. NEAMT

3 - DUMITRU AMBRA - CSM IASI

4 - TONCEAN ANDREEA  - CSU TG. MURES

5 - CHIRITA CRISTINA - CS FARUL CONSTANTA

6 - DAVID ALISA - CS LULU S GYM GALATI

7 - BERCIU MONICA - DUMI FITNESS CLUJ-NAPOCA

 

#11 BIKINI FITNESS 163 CM

1 - AVASILOEI ELENA - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2 - PADURARU ANA MARIA - VOINTA SEBASTIANO REGHIN

3 - MOROSAN ELENA -  OLIMPIA PRO GYM BRASOV

4 - NEGRU IONELA-TATIANA - CS LULU S GYM GALATI

 

#12 BIKINI FITNESS 166 CM

1 - PIVNICERU DIANA - CS FARUL CONSTANTA

2 - CUCU ANDREEA ARETINA - CSM BISTRITA

3 - BACRIA LAURA - ACS TIMFORTIS TIMISOARA

4 - GIDOFALVI TIMEA - CSUTG.MURES

 

#13  BIKINI FITNESS 169 CM

1 - IRIMIE DOINA -  ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2 - TURCUS LAURA - CS MADA&MARY FIT. CLUJ-NAPOCA

 

#14 BIKINI FITNESS 172 CM

1 - VAIDAHAZAN ALEXANDRA - CS UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA

2 - N'GIUWU ANA-MARIA - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3 - SOMCUTEAN ANCA - CS GOLD STAR BAIA MARE

4 - TUDOR LOREDANA - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 

#15 BIKINI FITNESS +172 CM

1 - SULEA IOANA - CSU TG.MURES

2 - BUZULIUC ECATERINA - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3 - OANCEA MARIANA - CS LULU S GYM GALATI

 

#16 BIKINI FITNESS OPEN

PIVNICERU DIANA - CS FARUL CONSTANTA

 

#17 MAN PHYSIQUE 170 CM

1 - POP PAUL-ALEX - VOINTA SEBASTIANO REGHIN

2 - VARZARU MARIUS - CSS 5 BUCURESTI

3 - ANASTASESCU LOUIS - CSS 5 BUCURESTI

 

#18 MAN PHYSIQUE 174 CM

1 - URSACHI FLAVIUS - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2 - URSU CATALIN - CSS 5 BUCURESTI

3 - URLA CRISTIAN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

4 - BLAGA LAURENTIU - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

5 - MARCOCI RAZVAN - CS FARUL CONSTANTA

 

#19 MAN PHYSIQUE 178 CM

1 - FARCAS RARES - ENERGYFIT TG. MURES

2 - ONIGOAE DAN - CSM BISTRITA

3 - BASA ROBERT - CS UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA

4 - POPA DANIEL - CS FARUL CONSTANTA

5 - TIMIS IULIAN-GAVRIL - CS GOLD STAR BAIA MARE

6 - NEDELEA MIHAI - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

7 - MOLDOVAN ADRIAN - CS UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA

 

 

#20 MAN PHYSIQUE +178 CM

1 - BOROIU REMUS - CS FARUL CONSTANTA

2 - OLARIU RAZVAN - CSM IASI

3 - STANCU MIRCEA TIB. PETRU - ACS AMORE MIO CARAS SEVERIN

4 - DONISAN FLORIN - CS STEELMAN TG. NEAMT

5 - BUCIULAC RAZVAN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

6 - LAZAR VASILE-VIOREL - CS ULISE FOCSANI

COCAN RADU - CS POSTAVARUL BB BRASOV

ZARNESCU ALIN - ACS TIMFORTIS TIMISOARA

GHEORGHIU STEFAN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

DIACONU ALIN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 

 

#21 MAN PHYSIQUE OPEN

POP PAUL-ALEX - VOINTA SEBASTIANO REGHIN

 

#22 BODYBUILDING CLASIC SENIORI  168 cm

1 - FARCAS BOGDAN-IOAN - CS GYM OVIDIU BAIA MARE

2 - BOSIOC  GEORGE-VALENTIN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

 

#23  BODYBUILDING CLASIC SENIORI  171 cm

1 - ANTONESCU COSMIN - CS GOLD STAR BAIA MARE

2 - CRISTEA NICOLAE - CS METROREX BUCURESTI

3 - AVRAM GHEORGE - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

4 - PANY-VAS LEVENTE - CS UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA

5 - TURLEA ANDREI EMANUEL - CSM IASI

6 - BOSCORNEA STEFAN - CS YZO GYM CALARASI

 

#24  BODYBUILDING CLASIC SENIORI  175 cm

1 - FEKETE CRISTIAN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2 - PARIS HORATIU - CS FARUL CONSTANTA

3 - TATARU LAURENTIU - CS POSTAVARUL BB BRASOV

4 - IONESCU BOGDAN - ACS CHAMPIONS GYM BUCUREST

5 - PETEAN DOREL - CS UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA

6 - LEMNE CATALIN-COZMIN - CS STEELMAN TG. NEAMT

 

#25 BODYBUILDING CLASIC SENIORI  180 cm

1 - FEHER GABRIEL - CS DELTA POWER CLUJ-NAPOCA

2 - GHEORGHE MARIUS - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3 - STEFAN CRISTIAN-MIHAI - CS APOLLO SF.GHEORGHE

4 - MOROSAN ROBERT - BODY GYM DEVA

5 - POP V SILVIU - CS GYM OVIDIU BAIA MARE

 

#26  BODYBUILDING CLASIC SENIORI  +180 cm

1 - LENGHEL ALEX - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2 - BARBUR ANDREI - CSM BAIA MARE

3 - SPRINCEANA SORIN - CS STEELMAN TG. NEAMT

4 - CAPUSAN AURELIAN - CS UNIVERSITATEA CLUJ-NAPOCA

5 - ORBAN ISTVAN DANIEL - CS GYM OVIDIU BAIA MARE

 

#27 BODYBUILDING CLASIC OPEN

FEHER GABRIEL - CS DELTA POWER CLUJ-NAPOCA

 

INFO | ULTIMELE PUBLICATE

FORMULARE DE INSCRIERE

PUB | SPORTLIFE

Sportlife

Pub | Brenntag

Pub | Pananata

Panatta

newsletter

Parteneri

xnutrition

fitclass

redisnutritie

protan

pro nutrition

natural_plus

 

Parteneri Media




parteneriate

frcfministerul tineretului si sportuluicosranadcfpaincsinms

Adresa:
Bd. Basarabia nr. 37-39, sector 2,
Bucuresti, Romania
Orar: L-V: 9-17
Telefon/ Fax:  021.317.04.00
+40733502843
Email:  contact@frcf.ro
www.frcf.ro
Cont LEI 
RO39RNCB0082044176700001
Cont EURO 
RO17RNCB0082044176700009
deschis la BCR Unirea Bucuresti
C.I.F
4203598

Localizarea sediului Federatiei Romane de Culturism si Fitness


Vizualizaţi FEDERAŢIA ROMÂNĂ DE CULTURISM ŞI FITNESS pe o hartă mai mare
FRCF | 2013