Logo
Print this page

282 CS | REZULTATE CN CADETI, JUNIORI, MASTERS 2017

Rezultatele oficiale din cadrul Campionatelor Naţionale de Culturism şi Fitness - Cadeţi, Juniori şi Masters - Tirgu-Mures - 1-2 aprilie 2017

 

FITNESS CADETI FETE 7 ani 

1 ~ 109 ~ HORINCAR ALEXANDRA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

2 ~ 85 ~ GNADT ANDREEA-ELIZA ~ CS THOMAS GYM ~ SATU MARE 

3 ~ 110 ~ RUSE MARIA ANTONIA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

 

FITNESS CADETI FETE 8 ani 

1 ~ 252 ~ URSU KARLA ~ CSM IASI ~ IASI 

2 ~ 89 ~ KRISZTIAN MAJA ~ CS THOMAS GYM ~ SATU MARE 

3 ~ 18 ~ TINC ROMINA ~ CS GOLD STAR ~ BAIA MARE 

4 ~ 95 ~ SEPSI ARIANA-MARIA ~ CS THOMAS GYM ~ SATU MARE 

5 ~ 117 ~ MARKUSZ ALEXANDRA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

6 ~ 90 ~ JOZSA KAMILLA ~ CS THOMAS GYM ~ SATU MARE 

7 ~ 88 ~ POP CARLA-MARIA ~ CS THOMAS GYM ~ SATU MARE 

 

FITNESS CADETI FETE 9 ani 

1 ~ 17 ~ BARBUL-ZETEA MARA ~ CS GOLD STAR ~ BAIA MARE 

2 ~ 15 ~ CRISAN ILINCA ~ CS GOLD STAR ~ BAIA MARE 

3 ~ 100 ~ HODAS PAULA ~ CS THOMAS GYM ~ SATU MARE 

4 ~ 99 ~ DOCSA ALISIA ~ CS THOMAS GYM ~ SATU MARE 

5 ~ 121 ~ LAVER LARISA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

6 ~ 16 ~ SUCIU DAIANA ~ CS GOLD STAR ~ BAIA MARE 

 

FITNESS CADETI FETE 10-11 ani 

1 ~ 19 ~ BANCILA ALEXANDRA ~ CS GOLD STAR ~ BAIA MARE 

2 ~ 101 ~ BACTAN LEA ~ CS THOMAS GYM ~ SATU MARE 

3 ~ 114 ~ MAGUREAN ARIANA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

4 ~ 120 ~ OLTEAN SARA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

5 ~ 116 ~ CONEA IULIA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

6 ~ 118 ~ SZAKACS ANDREEA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

 

FITNESS CADETI BAIETI 12 ani 

1 ~ 123 ~ AMARANDEI MATEI ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

 

FITNESS CADETI FETE 12-13 ani 

1 ~ 20 ~ SOMAI EDINA ~ CS GOLD STAR ~ BAIA MARE 

2 ~ 25 ~ CHIRA KATIA SARAH ~ CS GOLD STAR ~ BAIA MARE 

3 ~ 21 ~ OIEGAS ANDREEA ~ CS GOLD STAR ~ BAIA MARE 

4 ~ 122 ~ MARC BIANCA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

5 ~ 126 ~ NEMES PATRICIA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

 

FITNESS CADETI FETE 14-15 ani 

1 ~ 125 ~ POP ANTONIA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

2 ~ 24 ~ SOFRAN PAULA ~ CS GOLD STAR ~ BAIA MARE 

3 ~ 22 ~ SOMAI HENRIETTA ~ CS GOLD STAR ~ BAIA MARE 

4 ~ 124 ~ BURIAN AMIRA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

 

CULTURISM JUNIORI MICI 60 kg 

1 ~ 146 ~ PANA SEBASTIAN-MIHAI ~ CS GLADIATOR GYM ~ CRAIOVA 

2 ~ 8 ~ DINCULETE DAVID ~ CSS SOIMII ~ SIBIU 

3 ~ 244 ~ DOROSINCA IULIAN ~ CSM IASI ~ IASI 

4 ~ 187 ~ MUNTEAN ELISEI-GABRIEL ~ ACS POWER GYM ~ MEDIAS 

5 ~ 157 ~ ARPASANU LUCIAN-FLORIN ~ CS FORTUS ~ CALARASI 

6 ~ 66 ~ FLOREA IONUT ~ CS TELEORMAN ~ ALEXANDRIA 

7 ~ 112 ~ JANOSI ZSOLT ~ ACS ENERGY FIT ~ TG. MURES 

8 ~ 43 ~ STAN STEFAN ~ CSS 5 ~ BUCURESTI 

 

CULTURISM JUNIORI MICI 70 kg 

1 ~ 228 ~ NECULAI SORIN ~ CSM ~ RAMNICU SARAT 

2 ~ 91 ~ IOSIF ANDREI-GEORGIAN ~ CSS 5 ~ BUCURESTI 

3 ~ 13 ~ TOMACHE GEORGE ~ CSS SOIMII ~ SIBIU 

4 ~ 183 ~ SZEKELI SZABOLCS TAMAS ~ ACS POWER GYM ~ MEDIAS 

5 ~ 169 ~ IONESCU SERGIU-ION ~ CS SIL B.F.K. ~ BAIA MARE 

6 ~ 199 ~ SONTICA CLAUDIU-ANDREI-BOGDAN ~ CS DUMI GYM IANCA ~ IANCA 

7 ~ 52 ~ BRAESCU MIHAI ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI 

8 ~ 86 ~ PRECUPEANU GEORGE ~ CS OLYMPIA PRO GYM ~ BRASOV 

9 ~ 174 ~ LEICA MARIAN-CLAUDIU ~ CS POSTAVARUL BB ~ BRASOV 

 

CULTURISM JUNIORI MICI +70 kg 

1 ~ 69 ~ STANCU EDUARD ~ CS TELEORMAN ~ ALEXANDRIA 

2 ~ 224 ~ RAD ELIAS RAUL ~ CS ALFA ~ ZALAU 

3 ~ 44 ~ CALINESCU BOGDAN ~ CSS 5 ~ BUCURESTI 

4 ~ 192 ~ LOLICI RARES-CIPRIAN ~ CSM ~ BISTRITA 

5 ~ 104 ~ MINDRILA CRISTIAN ~ CS FARUL ~ CONSTANTA 

6 ~ 175 ~ VIRSAG COSMIN-ALIN ~ CS RAPID CFR CN ~ ORADEA 

7 ~ 46 ~ CULEA ALEXANDRU ~ CSS 5 ~ BUCURESTI 

8 ~ 105 ~ MANEA ANDREI ~ CS FARUL ~ CONSTANTA 

 

FITNESS JUNIOARE 163 cm 

1 ~ 247 ~ MICU ELENA ~ CSM IASI ~ IASI 

2 ~ 240 ~ BOGZA ALEXANDRINA ~ CSM IASI ~ IASI 

3 ~ 37 ~ DUMITRU PETRUTA ~ CSS 5 ~ BUCURESTI 

 

FITNESS JUNIOARE +163 cm 

1 ~ 26 ~ GIT REBECA ~ CS GOLD STAR ~ BAIA MARE 

2 ~ 27 ~ STAN ROXANA ~ CSS 5 ~ BUCURESTI 

3 ~ 142 ~ MALI AMALIA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

4 ~ 14 ~ NEAG DELIA ~ CSU ~ ORADEA 

 

BODYFITNESS JUNIOARE OPEN 

1 ~ 28 ~ STAN JENICA ~ CSS 5 ~ BUCURESTI 

2 ~ 217 ~ PECSI NIKOLETT ~ CSU ~ CLUJ-NAPOCA 

3 ~ 202 ~ ZAHARIA ROXANA-ELENA ~ ACS ULISE ~ FOCSANI 

retras ~ 138 ~ BOKOR ILDIKO ~ ACS ENERGYFIT ~ TG. MURES 

 

 

 

 

WOMEN PHYSIQUE JUNIOARE OPEN 

1 ~ 48 ~ ION IONELA DIANA ~ ~ BUCURESTI 

retras ~ 7 ~ MURESAN MADALINA ~ CS MADA&MARY FIT. ~ CLUJ-NAPOCA 

 

BIKINI FITNESS JUNIOARE 160 cm 

1 ~ 231 ~ DUMITRU GEORGIANA-AMBRA ~ CSM IASI ~ IASI 

2 ~ 41 ~ DUMITRAN CATALINA ~ CSS 5 ~ BUCURESTI 

3 ~ 184 ~ HERBEI ANCUTA-ELENA ~ CS CENTURION ~ SIBIU 

4 ~ 73 ~ PETREA ALINA-ROXANA ~ CS STEEL MAN ~ TG. NEAMT 

5 ~ 144 ~ ONEA MARIA ~ CS GLADIATOR GYM ~ CRAIOVA 

 

BIKINI FITNESS JUNIOARE 166 cm 

1 ~ 136 ~ VARGA TIMEA ~ ACS ENERGY FIT ~ TG. MURES 

2 ~ 241 ~ MANOLACHE ALECSANDRA ~ CSM IASI ~ IASI 

3 ~ 194 ~ STAN ANDREA ~ CSM ~ BISTRITA 

4 ~ 35 ~ NICULAE PATRICIA ~ CSS 5 ~ BUCURESTI 

5 ~ 230 ~ MOCANU MARIA-MIRABELA ~ CSM IASI ~ IASI 

6 ~ 141 ~ TINEGHE ALEXANDRA-IOANA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

7 ~ 203 ~ DINITA GEORGIANA-LOREDANA ~ ACS ULISE ~ FOCSANI 

 

BIKINI FITNESS JUNIOARE +166 cm 

1 ~ 82 ~ SULEA IOANA ~ CSU ~ TG. MURES 

2 ~ 74 ~ BUJOR ELENA-MADALINA ~ CS STEEL MAN ~ TG NEAMT 

3 ~ 160 ~ CAPRARU ELENA-MADALINA ~ CS LULU'S GYM ~ GALATI 

4 ~ 108 ~ TIMOFEI ANDREEA JAQLINE ~ CS FARUL ~ CONSTANTA 

5 ~ 235 ~ CROITORU ALICE-PETRONELA ~ CSM IASI ~ IASI 

6 ~ 2 ~ MURESAN MARIA-ANDREEA ~ CS MADA&MARY FIT. ~ CLUJ-NAPOCA 

 

FITNESS JUNIORI OPEN 

1 ~ 218 ~ BUTOERU OVIDIU ~ CSU ~ CLUJ-NAPOCA 

2 ~ 251 ~ POPA ALEXANDRU ~ CSM IASI ~ IASI 

3 ~ 147 ~ DILGANU PAUL ~ CS GLADIATOR GYM ~ CRAIOVA 

4 ~ 248 ~ SCANTEIANU SEBASTIAN ~ CSM IASI ~ IASI 

 

MEN PHYSIQUE JUNIORI 174 cm 

4 ~ 49 ~ BOGATU DRAGOS ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI 

6 ~ 75 ~ DAN CRISTIAN ~ CS TITANIC ~ TG. MURES 

3 ~ 128 ~ SANDOR NORBERT ~ ACS ENERGY FIT ~ TG. MURES 

5 ~ 131 ~ PETHO NORBERT ~ ACS ENERGY FIT ~ TG. MURES 

1 ~ 148 ~ SERPESCU SEBASTIAN ~ CSS 5 ~ BUCURESTI 

7 ~ 197 ~ TUTULAN NARCIS-FLORIN ~ CS DUMI GYM IANCA ~ IANCA 

2 ~ 216 ~ BECHES DRAGOS ~ CSU ~ CLUJ-NAPOCA 

 

MEN PHYSIQUE JUNIORI 178 cm 

1 ~ 68 ~ SCHIOPU HORIA-PAUL ~ CS TELEORMAN ~ ALEXANDRIA 

2 ~ 84 ~ DIACONU ALEXANDRU ~ CS OLYMPIA PRO GYM ~ BRASOV 

3 ~ 81 ~ HOGYES NIMROD-ISTVAN ~ CS TITANIC ~ TG. MURES 

 

 

MEN PHYSIQUE JUNIORI +178 cm 

1 ~ 206 ~ DRAGOS ANDREI-TITUS ~ ACS ULISE ~ FOCSANI 

2 ~ 190 ~ DURA SEBASTIAN-CATALIN ~ CSM BISTRITA ~ BISTRITA 

3 ~ 80 ~ SUCIU LAURENTIU ~ CS TITANIC ~ TG. MURES 

4 ~ 211 ~ POPOVICI DORIAN ~ CSU ~ CLUJ-NAPOCA 

5 ~ 50 ~ TALPEANU ADRIAN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI 

6 ~ 173 ~ AMBRUS ROBERT ~ CS RETRO GYM ~ TG. MURES 

7 ~ 153 ~ NEAGOE ANDREI OVIDIU ~ CS GLADIATOR GYM ~ CRAIOVA 

8 ~ 130 ~ MOLDOVAN HUNOR ~ ACS ENERGY FIT ~ TG. MURES 

9 ~ 166 ~ CSANYI LEVENTE ~ ACS EDI GYM ~ LUDUS 

10 ~ 226 ~ LERNEA COSMIN-MARIAN ~ CSM ~ RAMNICU SARAT 

 

BODYBUILDING CLASIC JUNIORI OPEN 

1 ~ 201 ~ UNGUR NORBERT ~ CS HEREDEU GOLD GYM ~ ORADEA 

2 ~ 162 ~ GRAMADA IONUT ~ CS STEEL MAN ~ TG NEAMT 

3 ~ 193 ~ BOZOMALA GHEORGHE-VLADUT ~ CSM ~ BISTRITA 

4 ~ 60 ~ ANTOHI VALENTIN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI 

5 ~ 154 ~ CIUMAN ALEX ~ CS GYM OVIDIU ~ BAIA MARE 

6 ~ 220 ~ TITA RAZVAN ~ CSU ~ CLUJ-NAPOCA 

7 ~ 219 ~ MUNTEANU ANDI-RAZVAN ~ CS AVICOLA ~ BUZAU 

 

CULTURISM JUNIORI MARI 70 kg 

1 ~ 56 ~ PLESEA MIHAIL ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI 

2 ~ 1 ~ SALAK HUNOR ~ CS MADA&MARY FIT. ~ CLUJ-NAPOCA 

3 ~ 221 ~ TARAU RAUL-NICOLAE ~ CS ALFA ~ ZALAU 

4 ~ 72 ~ OACHESU CRISTIAN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI 

5 ~ 103 ~ LAMBRU CRISTIAN ~ CS FARUL ~ CONSTANTA 

6 ~ 171 ~ UNGVART PETRISOR ~ CS CULTURISTUL ~ RM.VALCEA 

7 ~ 156 ~ ARPASANU IONEL-VIOREL ~ CS FORTUS ~ CALARASI 

8 ~ 134 ~ VARGHA BOTOND ~ ACS ENERGY FIT ~ TG. MURES 

9 ~ 291 ~ TOFAN ANDREI-EUGEN ~ CSM IASI ~ IASI 

10 ~ 58 ~ STEFANICA IULIAN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI 

 

CULTURISM JUNIORI MARI 75 kg 

1 ~ 213 ~ MARTIN CRISTIAN ~ CSU ~ CLUJ-NAPOCA 

2 ~ 191 ~ HOJDEA IACOB ~ CSM ~ BISTRITA 

3 ~ 208 ~ MEZEI IOSIF-DENIS ~ CS HEREDEU GOLD GYM ~ ORADEA 

4 ~ 209 ~ OLARI RAFAEL-MARIAN ~ CS CENTURION ~ SIBIU 

5 ~ 4 ~ MOLNAR ALEXANDRU IRIMIE ~ CS MADA&MARY FIT. ~ CLUJ-NAPOCA 

 

CULTURISM JUNIORI MARI 80 kg 

1 ~ 65 ~ DIN MADALIN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI 

2 ~ 242 ~ TAPOVAT ANDREI ~ CSM IASI ~ IASI 

3 ~ 215 ~ KALININ RAZVAN ~ CSU ~ CLUJ-NAPOCA 

4 ~ 159 ~ TAMASANU GABI-FLORINEL ~ CS FORTUS ~ CALARASI 

5 ~ 106 ~ TRANDAFIR ALEXANDRU ~ CS FARUL ~ CONSTANTA 

 

CULTURISM JUNIORI MARI +80 kg 

1 ~ 180 ~ BORZA LUCIAN ~ ACS POWER GYM ~ MEDIAS 

2 ~ 67 ~ DUMITRU DAN ALEX.. ~ CS TELEORMAN ~ ALEXANDRIA 

3 ~ 57 ~ BICIU ADRIAN ~ CS FARUL ~ CONSTANTA 

 

CULTURISM JUNIORI MICI OPEN 

1 ~ 69 ~ STANCU EDUARD ~ CS TELEORMAN ~ ALEXANDRIA 

2 ~ 146 ~ PANA SEBASTIAN-MIHAI ~ CS GLADIATOR GYM ~ CRAIOVA 

3 ~ 228 ~ NECULAI SORIN ~ CSM ~ RAMNICU SARAT 

 

FITNESS JUNIOARE OPEN 

1 ~ 26 ~ GIT REBECA ~ CS GOLD STAR ~ BAIA MARE 

2 ~ 247 ~ MICU ELENA ~ CSM IASI ~ IASI 

 

BIKINI FITNESS JUNIOARE OPEN 

1 ~ 82 ~ SULEA IOANA ~ CSU ~ TG. MURES 

2 ~ 231 ~ DUMITRU GEORGIANA-AMBRA ~ CSM IASI ~ IASI 

3 ~ 136 ~ VARGA TIMEA ~ ACS ENERGY FIT ~ TG. MURES 

 

MEN'S PHYSIQUE OPEN 

1 ~ 148 ~ SERPESCU SEBASTIAN ~ CSS 5 ~ BUCURESTI 

2 ~ 206 ~ DRAGOS ANDREI-TITUS ~ ACS ULISE ~ FOCSANI 

3 ~ 68 ~ SCHIOPU HORIA-PAUL ~ CS TELEORMAN ~ ALEXANDRIA 

 

CULTURISM JUNIORI MARI OPEN 

1 ~ 180 ~ BORZA LUCIAN ~ ACS POWER GYM ~ MEDIAS 

2 ~ 56 ~ PLESEA MIHAIL ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI 

3 ~ 213 ~ MARTIN CRISTIAN ~ CSU ~ CLUJ-NAPOCA 

4 ~ 65 ~ DIN MADALIN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI 


BIKINI FITNESS >35 ani OPEN 

1 ~ 19 ~ STANCIU ALINA-MARICELA ~ ACS ENERGYFIT ~ TG. MURES

2 ~ 20 ~ ILEANA ALICE ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

3 ~ 24 ~ MICAESCU ELENA ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

4 ~ 118 ~ HRISTU GABRIELA ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

5 ~ 14 ~ MARIN LETITIA ~ CS GLADIATOR GYM ~ CRAIOVA

6 ~ 91 ~ MANEA RALUCA ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

7 ~ 16 ~ IVASCU ADINA ~ CS GLADIATOR GYM ~ CRAIOVA

 

BODY FITNESS 35-44 ani OPEN 

1 ~ 22 ~ BALMUS GEORGETA-NADIA ~ CS CULTURISTUL ~ RM.VALCEA

2 ~ 21 ~ ANDREI DANIELA ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

3 ~ 26 ~ UNGUREANU MARINELA ~ CS CFR IASI ~ IASI

4 ~ 13 ~ TIRSEA RALUCA ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

5 ~ 73 ~ MITRIA ALINA-ELEONORA ~ CS HARD BODY ~ BUCURESTI

6 ~ 206 ~ VINTILA SILVIA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE

 

BODY FITNESS >45 ani OPEN 

1 ~ 8 ~ TUCHILA CORINA ~ CS LULU'S GYM ~ GALATI

2 ~ 18 ~ PASARE MIHAELA ~ CS GLADIATOR GYM ~ CRAIOVA

 

WOMEN PHYSIQUE >35 ani OPEN 

1 ~ 27 ~ MARINESCU OANA ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

2 ~ 25 ~ GIURGIU IULIANA ~ CS GOLD STAR ~ BAIA-MARE

3 ~ 17 ~ DAVID JUDIT ~ CS LULU'S GYM ~ GALATI

4 ~ 15 ~ IHNATIUC NATALIA ~ ACS TIMFORTIS ~ TIMISOARA

5 ~ 63 ~ LEPADATU CHIRA ~ CS ATLAS CULT. SI FITNESS ~ BRAILA

 

MEN PHYSIQUE >40 ani OPEN 

1 ~ 43 ~ STANCU MIRCEA ~ ACS ADONIS ~ RESITA

2 ~ 44 ~ ILINCA COSTIN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

3 ~ 37 ~ SVEDUNEAC ADRIAN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

4 ~ 109 ~ TAMAS MARIUS-NICOLAE ~ CS THOMAS GYM ~ SATU MARE

5 ~ 28 ~ STOICESCU GABRIEL ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

 

BB CLASSIC >40 ani OPEN 

1 ~ 147 ~ NILGESZ ANDREI ~ CS HEREDEU GOLD GYM ~ ORADEA

2 ~ 126 ~ POP ANDREI ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

3 ~ 123 ~ GIURGI CLAUDIU-VASILE ~ CS GYM OVIDIU ~ BAIA MARE

4 ~ 144 ~ NAGY SANDOR ~ CS HEREDEU GOLD GYM ~ ORADEA

5 ~ 125 ~ ZAHA VASILE ~ CS DINAMIC ~ SATU-MARE

6 ~ 128 ~ CRAMER ADRIAN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

7 ~ 142 ~ HONGU MIHAI ~ CS STEEL MAN ~ TG.NEAMT

 

CULTURISM 40-44 ani 70 Kg 

1 ~ 46 ~ COZMA OVIDIU-VASILE ~ CS GYM OVIDIU ~ BAIA MARE

2 ~ 48 ~ BECHERU CRISTI-CONSTANTIN ~ CS ELEGANTA ~ RESITA

 

CULTURISM 40-44 ani 80 kg 

1 ~ 50 ~ ALEXANDRESCU ANDREI ~ CS GLADIATOR GYM ~ CRAIOVA

2 ~ 49 ~ GIURGIU EMIL ~ CS GOLD STAR ~ BAIA-MARE

3 ~ 52 ~ OLTEANU DECEBAL ~ CS FARUL ~ CONSTANTA

CULTURISM 40-44 ani 90 kg

1 ~ 81 ~ STEFAN CRISTIAN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

2 ~ 74 ~ TATARU LAURENTIU ~ CS POSTAVARUL BB ~ BRASOV

3 ~ 84 ~ HORVATH TIBERIU ~ CSU ~ CLUJ-NAPOCA

4 ~ 75 ~ COJOCARU MARIUS ~ CS MIKY GIN ~ ROSIORII DE VEDE

 

CULTURISM 40-44 ani +90 kg 

1 ~ 153 ~ MOLDOVAN AGOSTON JOZSEF ~ CS RETRO GYM ~ TG. MURES

2 ~ 86 ~ NICULCEA ADRIAN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

 

CULTURISM 45-49 ani 70 kg 

1 ~ 104 ~ RIZEA CONSTANTIN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

2 ~ 105 ~ SMINTINICA SEBASTIAN ~ CS FLEX ~ IASI

3 ~ 108 ~ MITITELU ION ~ CS GOLD GYM ~ SIMLEU SILVANIEI

 

CULTURISM 45-49 ani 90 kg 

1 ~ 120 ~ MATEESCU ALIN ~ CS HEREDEU GOLD GYM ~ ORADEA

2 ~ 124 ~ FRITEA SORIN ~ CS GOLD GYM ~ SIMLEU SILVANIEI

3 ~ 160 ~ DEACU COSTEL ~ CS FORTUS ~ CALARASI

 

 

CULTURISM 45-49 ani +90 kg 

2 ~ 86 ~ BERTEANU RADU-PAUL ~ CS CENTURION ~ SIBIU

1 ~ 121 ~ ANDRASONI FRANCISC ~ CS AMEFA ARAD ~ ARAD

3 ~ 122 ~ CAILEANU COSTICA ~ CS GLADIATOR GYM ~ CRAIOVA

 

CULTURISM 50-54 ani 80 kg

1 ~ 169 ~ TORCEA COSTEL ~ CS GLADIATOR GYM ~ CRAIOVA

2 ~ 157 ~ CARACUDA ONITA ~ CS OLYMPIA PRO GYM ~ BRASOV

3 ~ 156 ~ CORLAN ION ~ CS ELEGANTA ~ RESITA

 

CULTURISM 50-54 ani +80 kg 

1 ~ 173 ~ ENGI DENES ~ CS RETRO GYM ~ TG. MURES

2 ~ 174 ~ MIHAESCU VASILE ~ CS CULTURISTUL ~ RM.VALCEA

3 ~ 187 ~ VELICI COSTEL-ANTONEL ~ ACS POWER GYM ~ MEDIAS

 

CULTURISM >55 ani 75 kg 

1 ~ 199 ~ CIOFU DUMITRU ~ CS OLYMPIA PRO GYM ~ BRASOV

2 ~ 184 ~ CIOCAN ION ~ CS POSTAVARUL BB ~ BRASOV

3 ~ 203 ~ SESTACOVSCHI ADRIAN ~ CS FORTUS ~ CALARASI

 

CULTURISM >55 ani +75 kg

1 ~ 197 ~ SERBAN VASILE ~ACS VULTURUL DE MARE ~ BAIA MARE

2 ~ 175 ~ BALOGH DOMOKOS ~ CS DELTA POWER ~ CLUJ-NAPOCA

3 ~ 183 ~ LASLO IOAN-VASILE ~ CS GOLD GYM ~ SIMLEU SILVANIEI

 

OPEN CULTURISM 40-44 ANI 

1 ~ 50 ~ ALEXANDRESCU ANDREI ~ CS GLADIATOR GYM ~ CRAIOVA

2 ~ 153 ~ MOLDOVAN AGOSTON JOZSEF ~ CS RETRO GYM ~ TG. MURES

3 ~ 81 ~ STEFAN CRISTIAN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

4 ~ 46 ~ COZMA OVIDIU-VASILE ~ CS GYM OVIDIU ~ BAIA MARE

 

OPEN CULTURISM 45-49 ANI

1 ~ 120 ~ MATEESCU ALIN ~ CS HEREDEU GOLD GYM ~ ORADEA

2 ~ 121 ~ ANDRASONI FRANCISC ~ CS AMEFA ARAD ~ ARAD

3 ~ 104 ~ RIZEA CONSTANTIN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

 

OPEN CULTURISM >50 ANI 

1 ~ 169 ~ TORCEA COSTEL ~ CS GLADIATOR GYM ~ CRAIOVA

2 ~ 197 ~ SERBAN VASILE ~ CS SIL B.F.K. ~ BAIA MARE

3 ~ 173 ~ ENGI DENES ~ CS RETRO GYM ~ TG. MURES

4 ~ 199 ~ CIOFU DUMITRU ~ CS OLYMPIA PRO GYM ~ BRASOV


 

FRCF | 2013