A+ A A-

282 CS | REZULTATE CN CADETI, JUNIORI, MASTERS 2017

Rezultatele oficiale din cadrul Campionatelor Naţionale de Culturism şi Fitness - Cadeţi, Juniori şi Masters - Tirgu-Mures - 1-2 aprilie 2017

 

FITNESS CADETI FETE 7 ani 

1 ~ 109 ~ HORINCAR ALEXANDRA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

2 ~ 85 ~ GNADT ANDREEA-ELIZA ~ CS THOMAS GYM ~ SATU MARE 

3 ~ 110 ~ RUSE MARIA ANTONIA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

 

FITNESS CADETI FETE 8 ani 

1 ~ 252 ~ URSU KARLA ~ CSM IASI ~ IASI 

2 ~ 89 ~ KRISZTIAN MAJA ~ CS THOMAS GYM ~ SATU MARE 

3 ~ 18 ~ TINC ROMINA ~ CS GOLD STAR ~ BAIA MARE 

4 ~ 95 ~ SEPSI ARIANA-MARIA ~ CS THOMAS GYM ~ SATU MARE 

5 ~ 117 ~ MARKUSZ ALEXANDRA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

6 ~ 90 ~ JOZSA KAMILLA ~ CS THOMAS GYM ~ SATU MARE 

7 ~ 88 ~ POP CARLA-MARIA ~ CS THOMAS GYM ~ SATU MARE 

 

FITNESS CADETI FETE 9 ani 

1 ~ 17 ~ BARBUL-ZETEA MARA ~ CS GOLD STAR ~ BAIA MARE 

2 ~ 15 ~ CRISAN ILINCA ~ CS GOLD STAR ~ BAIA MARE 

3 ~ 100 ~ HODAS PAULA ~ CS THOMAS GYM ~ SATU MARE 

4 ~ 99 ~ DOCSA ALISIA ~ CS THOMAS GYM ~ SATU MARE 

5 ~ 121 ~ LAVER LARISA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

6 ~ 16 ~ SUCIU DAIANA ~ CS GOLD STAR ~ BAIA MARE 

 

FITNESS CADETI FETE 10-11 ani 

1 ~ 19 ~ BANCILA ALEXANDRA ~ CS GOLD STAR ~ BAIA MARE 

2 ~ 101 ~ BACTAN LEA ~ CS THOMAS GYM ~ SATU MARE 

3 ~ 114 ~ MAGUREAN ARIANA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

4 ~ 120 ~ OLTEAN SARA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

5 ~ 116 ~ CONEA IULIA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

6 ~ 118 ~ SZAKACS ANDREEA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

 

FITNESS CADETI BAIETI 12 ani 

1 ~ 123 ~ AMARANDEI MATEI ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

 

FITNESS CADETI FETE 12-13 ani 

1 ~ 20 ~ SOMAI EDINA ~ CS GOLD STAR ~ BAIA MARE 

2 ~ 25 ~ CHIRA KATIA SARAH ~ CS GOLD STAR ~ BAIA MARE 

3 ~ 21 ~ OIEGAS ANDREEA ~ CS GOLD STAR ~ BAIA MARE 

4 ~ 122 ~ MARC BIANCA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

5 ~ 126 ~ NEMES PATRICIA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

 

FITNESS CADETI FETE 14-15 ani 

1 ~ 125 ~ POP ANTONIA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

2 ~ 24 ~ SOFRAN PAULA ~ CS GOLD STAR ~ BAIA MARE 

3 ~ 22 ~ SOMAI HENRIETTA ~ CS GOLD STAR ~ BAIA MARE 

4 ~ 124 ~ BURIAN AMIRA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

 

CULTURISM JUNIORI MICI 60 kg 

1 ~ 146 ~ PANA SEBASTIAN-MIHAI ~ CS GLADIATOR GYM ~ CRAIOVA 

2 ~ 8 ~ DINCULETE DAVID ~ CSS SOIMII ~ SIBIU 

3 ~ 244 ~ DOROSINCA IULIAN ~ CSM IASI ~ IASI 

4 ~ 187 ~ MUNTEAN ELISEI-GABRIEL ~ ACS POWER GYM ~ MEDIAS 

5 ~ 157 ~ ARPASANU LUCIAN-FLORIN ~ CS FORTUS ~ CALARASI 

6 ~ 66 ~ FLOREA IONUT ~ CS TELEORMAN ~ ALEXANDRIA 

7 ~ 112 ~ JANOSI ZSOLT ~ ACS ENERGY FIT ~ TG. MURES 

8 ~ 43 ~ STAN STEFAN ~ CSS 5 ~ BUCURESTI 

 

CULTURISM JUNIORI MICI 70 kg 

1 ~ 228 ~ NECULAI SORIN ~ CSM ~ RAMNICU SARAT 

2 ~ 91 ~ IOSIF ANDREI-GEORGIAN ~ CSS 5 ~ BUCURESTI 

3 ~ 13 ~ TOMACHE GEORGE ~ CSS SOIMII ~ SIBIU 

4 ~ 183 ~ SZEKELI SZABOLCS TAMAS ~ ACS POWER GYM ~ MEDIAS 

5 ~ 169 ~ IONESCU SERGIU-ION ~ CS SIL B.F.K. ~ BAIA MARE 

6 ~ 199 ~ SONTICA CLAUDIU-ANDREI-BOGDAN ~ CS DUMI GYM IANCA ~ IANCA 

7 ~ 52 ~ BRAESCU MIHAI ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI 

8 ~ 86 ~ PRECUPEANU GEORGE ~ CS OLYMPIA PRO GYM ~ BRASOV 

9 ~ 174 ~ LEICA MARIAN-CLAUDIU ~ CS POSTAVARUL BB ~ BRASOV 

 

CULTURISM JUNIORI MICI +70 kg 

1 ~ 69 ~ STANCU EDUARD ~ CS TELEORMAN ~ ALEXANDRIA 

2 ~ 224 ~ RAD ELIAS RAUL ~ CS ALFA ~ ZALAU 

3 ~ 44 ~ CALINESCU BOGDAN ~ CSS 5 ~ BUCURESTI 

4 ~ 192 ~ LOLICI RARES-CIPRIAN ~ CSM ~ BISTRITA 

5 ~ 104 ~ MINDRILA CRISTIAN ~ CS FARUL ~ CONSTANTA 

6 ~ 175 ~ VIRSAG COSMIN-ALIN ~ CS RAPID CFR CN ~ ORADEA 

7 ~ 46 ~ CULEA ALEXANDRU ~ CSS 5 ~ BUCURESTI 

8 ~ 105 ~ MANEA ANDREI ~ CS FARUL ~ CONSTANTA 

 

FITNESS JUNIOARE 163 cm 

1 ~ 247 ~ MICU ELENA ~ CSM IASI ~ IASI 

2 ~ 240 ~ BOGZA ALEXANDRINA ~ CSM IASI ~ IASI 

3 ~ 37 ~ DUMITRU PETRUTA ~ CSS 5 ~ BUCURESTI 

 

FITNESS JUNIOARE +163 cm 

1 ~ 26 ~ GIT REBECA ~ CS GOLD STAR ~ BAIA MARE 

2 ~ 27 ~ STAN ROXANA ~ CSS 5 ~ BUCURESTI 

3 ~ 142 ~ MALI AMALIA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

4 ~ 14 ~ NEAG DELIA ~ CSU ~ ORADEA 

 

BODYFITNESS JUNIOARE OPEN 

1 ~ 28 ~ STAN JENICA ~ CSS 5 ~ BUCURESTI 

2 ~ 217 ~ PECSI NIKOLETT ~ CSU ~ CLUJ-NAPOCA 

3 ~ 202 ~ ZAHARIA ROXANA-ELENA ~ ACS ULISE ~ FOCSANI 

retras ~ 138 ~ BOKOR ILDIKO ~ ACS ENERGYFIT ~ TG. MURES 

 

 

 

 

WOMEN PHYSIQUE JUNIOARE OPEN 

1 ~ 48 ~ ION IONELA DIANA ~ ~ BUCURESTI 

retras ~ 7 ~ MURESAN MADALINA ~ CS MADA&MARY FIT. ~ CLUJ-NAPOCA 

 

BIKINI FITNESS JUNIOARE 160 cm 

1 ~ 231 ~ DUMITRU GEORGIANA-AMBRA ~ CSM IASI ~ IASI 

2 ~ 41 ~ DUMITRAN CATALINA ~ CSS 5 ~ BUCURESTI 

3 ~ 184 ~ HERBEI ANCUTA-ELENA ~ CS CENTURION ~ SIBIU 

4 ~ 73 ~ PETREA ALINA-ROXANA ~ CS STEEL MAN ~ TG. NEAMT 

5 ~ 144 ~ ONEA MARIA ~ CS GLADIATOR GYM ~ CRAIOVA 

 

BIKINI FITNESS JUNIOARE 166 cm 

1 ~ 136 ~ VARGA TIMEA ~ ACS ENERGY FIT ~ TG. MURES 

2 ~ 241 ~ MANOLACHE ALECSANDRA ~ CSM IASI ~ IASI 

3 ~ 194 ~ STAN ANDREA ~ CSM ~ BISTRITA 

4 ~ 35 ~ NICULAE PATRICIA ~ CSS 5 ~ BUCURESTI 

5 ~ 230 ~ MOCANU MARIA-MIRABELA ~ CSM IASI ~ IASI 

6 ~ 141 ~ TINEGHE ALEXANDRA-IOANA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE 

7 ~ 203 ~ DINITA GEORGIANA-LOREDANA ~ ACS ULISE ~ FOCSANI 

 

BIKINI FITNESS JUNIOARE +166 cm 

1 ~ 82 ~ SULEA IOANA ~ CSU ~ TG. MURES 

2 ~ 74 ~ BUJOR ELENA-MADALINA ~ CS STEEL MAN ~ TG NEAMT 

3 ~ 160 ~ CAPRARU ELENA-MADALINA ~ CS LULU'S GYM ~ GALATI 

4 ~ 108 ~ TIMOFEI ANDREEA JAQLINE ~ CS FARUL ~ CONSTANTA 

5 ~ 235 ~ CROITORU ALICE-PETRONELA ~ CSM IASI ~ IASI 

6 ~ 2 ~ MURESAN MARIA-ANDREEA ~ CS MADA&MARY FIT. ~ CLUJ-NAPOCA 

 

FITNESS JUNIORI OPEN 

1 ~ 218 ~ BUTOERU OVIDIU ~ CSU ~ CLUJ-NAPOCA 

2 ~ 251 ~ POPA ALEXANDRU ~ CSM IASI ~ IASI 

3 ~ 147 ~ DILGANU PAUL ~ CS GLADIATOR GYM ~ CRAIOVA 

4 ~ 248 ~ SCANTEIANU SEBASTIAN ~ CSM IASI ~ IASI 

 

MEN PHYSIQUE JUNIORI 174 cm 

4 ~ 49 ~ BOGATU DRAGOS ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI 

6 ~ 75 ~ DAN CRISTIAN ~ CS TITANIC ~ TG. MURES 

3 ~ 128 ~ SANDOR NORBERT ~ ACS ENERGY FIT ~ TG. MURES 

5 ~ 131 ~ PETHO NORBERT ~ ACS ENERGY FIT ~ TG. MURES 

1 ~ 148 ~ SERPESCU SEBASTIAN ~ CSS 5 ~ BUCURESTI 

7 ~ 197 ~ TUTULAN NARCIS-FLORIN ~ CS DUMI GYM IANCA ~ IANCA 

2 ~ 216 ~ BECHES DRAGOS ~ CSU ~ CLUJ-NAPOCA 

 

MEN PHYSIQUE JUNIORI 178 cm 

1 ~ 68 ~ SCHIOPU HORIA-PAUL ~ CS TELEORMAN ~ ALEXANDRIA 

2 ~ 84 ~ DIACONU ALEXANDRU ~ CS OLYMPIA PRO GYM ~ BRASOV 

3 ~ 81 ~ HOGYES NIMROD-ISTVAN ~ CS TITANIC ~ TG. MURES 

 

 

MEN PHYSIQUE JUNIORI +178 cm 

1 ~ 206 ~ DRAGOS ANDREI-TITUS ~ ACS ULISE ~ FOCSANI 

2 ~ 190 ~ DURA SEBASTIAN-CATALIN ~ CSM BISTRITA ~ BISTRITA 

3 ~ 80 ~ SUCIU LAURENTIU ~ CS TITANIC ~ TG. MURES 

4 ~ 211 ~ POPOVICI DORIAN ~ CSU ~ CLUJ-NAPOCA 

5 ~ 50 ~ TALPEANU ADRIAN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI 

6 ~ 173 ~ AMBRUS ROBERT ~ CS RETRO GYM ~ TG. MURES 

7 ~ 153 ~ NEAGOE ANDREI OVIDIU ~ CS GLADIATOR GYM ~ CRAIOVA 

8 ~ 130 ~ MOLDOVAN HUNOR ~ ACS ENERGY FIT ~ TG. MURES 

9 ~ 166 ~ CSANYI LEVENTE ~ ACS EDI GYM ~ LUDUS 

10 ~ 226 ~ LERNEA COSMIN-MARIAN ~ CSM ~ RAMNICU SARAT 

 

BODYBUILDING CLASIC JUNIORI OPEN 

1 ~ 201 ~ UNGUR NORBERT ~ CS HEREDEU GOLD GYM ~ ORADEA 

2 ~ 162 ~ GRAMADA IONUT ~ CS STEEL MAN ~ TG NEAMT 

3 ~ 193 ~ BOZOMALA GHEORGHE-VLADUT ~ CSM ~ BISTRITA 

4 ~ 60 ~ ANTOHI VALENTIN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI 

5 ~ 154 ~ CIUMAN ALEX ~ CS GYM OVIDIU ~ BAIA MARE 

6 ~ 220 ~ TITA RAZVAN ~ CSU ~ CLUJ-NAPOCA 

7 ~ 219 ~ MUNTEANU ANDI-RAZVAN ~ CS AVICOLA ~ BUZAU 

 

CULTURISM JUNIORI MARI 70 kg 

1 ~ 56 ~ PLESEA MIHAIL ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI 

2 ~ 1 ~ SALAK HUNOR ~ CS MADA&MARY FIT. ~ CLUJ-NAPOCA 

3 ~ 221 ~ TARAU RAUL-NICOLAE ~ CS ALFA ~ ZALAU 

4 ~ 72 ~ OACHESU CRISTIAN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI 

5 ~ 103 ~ LAMBRU CRISTIAN ~ CS FARUL ~ CONSTANTA 

6 ~ 171 ~ UNGVART PETRISOR ~ CS CULTURISTUL ~ RM.VALCEA 

7 ~ 156 ~ ARPASANU IONEL-VIOREL ~ CS FORTUS ~ CALARASI 

8 ~ 134 ~ VARGHA BOTOND ~ ACS ENERGY FIT ~ TG. MURES 

9 ~ 291 ~ TOFAN ANDREI-EUGEN ~ CSM IASI ~ IASI 

10 ~ 58 ~ STEFANICA IULIAN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI 

 

CULTURISM JUNIORI MARI 75 kg 

1 ~ 213 ~ MARTIN CRISTIAN ~ CSU ~ CLUJ-NAPOCA 

2 ~ 191 ~ HOJDEA IACOB ~ CSM ~ BISTRITA 

3 ~ 208 ~ MEZEI IOSIF-DENIS ~ CS HEREDEU GOLD GYM ~ ORADEA 

4 ~ 209 ~ OLARI RAFAEL-MARIAN ~ CS CENTURION ~ SIBIU 

5 ~ 4 ~ MOLNAR ALEXANDRU IRIMIE ~ CS MADA&MARY FIT. ~ CLUJ-NAPOCA 

 

CULTURISM JUNIORI MARI 80 kg 

1 ~ 65 ~ DIN MADALIN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI 

2 ~ 242 ~ TAPOVAT ANDREI ~ CSM IASI ~ IASI 

3 ~ 215 ~ KALININ RAZVAN ~ CSU ~ CLUJ-NAPOCA 

4 ~ 159 ~ TAMASANU GABI-FLORINEL ~ CS FORTUS ~ CALARASI 

5 ~ 106 ~ TRANDAFIR ALEXANDRU ~ CS FARUL ~ CONSTANTA 

 

CULTURISM JUNIORI MARI +80 kg 

1 ~ 180 ~ BORZA LUCIAN ~ ACS POWER GYM ~ MEDIAS 

2 ~ 67 ~ DUMITRU DAN ALEX.. ~ CS TELEORMAN ~ ALEXANDRIA 

3 ~ 57 ~ BICIU ADRIAN ~ CS FARUL ~ CONSTANTA 

 

CULTURISM JUNIORI MICI OPEN 

1 ~ 69 ~ STANCU EDUARD ~ CS TELEORMAN ~ ALEXANDRIA 

2 ~ 146 ~ PANA SEBASTIAN-MIHAI ~ CS GLADIATOR GYM ~ CRAIOVA 

3 ~ 228 ~ NECULAI SORIN ~ CSM ~ RAMNICU SARAT 

 

FITNESS JUNIOARE OPEN 

1 ~ 26 ~ GIT REBECA ~ CS GOLD STAR ~ BAIA MARE 

2 ~ 247 ~ MICU ELENA ~ CSM IASI ~ IASI 

 

BIKINI FITNESS JUNIOARE OPEN 

1 ~ 82 ~ SULEA IOANA ~ CSU ~ TG. MURES 

2 ~ 231 ~ DUMITRU GEORGIANA-AMBRA ~ CSM IASI ~ IASI 

3 ~ 136 ~ VARGA TIMEA ~ ACS ENERGY FIT ~ TG. MURES 

 

MEN'S PHYSIQUE OPEN 

1 ~ 148 ~ SERPESCU SEBASTIAN ~ CSS 5 ~ BUCURESTI 

2 ~ 206 ~ DRAGOS ANDREI-TITUS ~ ACS ULISE ~ FOCSANI 

3 ~ 68 ~ SCHIOPU HORIA-PAUL ~ CS TELEORMAN ~ ALEXANDRIA 

 

CULTURISM JUNIORI MARI OPEN 

1 ~ 180 ~ BORZA LUCIAN ~ ACS POWER GYM ~ MEDIAS 

2 ~ 56 ~ PLESEA MIHAIL ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI 

3 ~ 213 ~ MARTIN CRISTIAN ~ CSU ~ CLUJ-NAPOCA 

4 ~ 65 ~ DIN MADALIN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI 


BIKINI FITNESS >35 ani OPEN 

1 ~ 19 ~ STANCIU ALINA-MARICELA ~ ACS ENERGYFIT ~ TG. MURES

2 ~ 20 ~ ILEANA ALICE ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

3 ~ 24 ~ MICAESCU ELENA ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

4 ~ 118 ~ HRISTU GABRIELA ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

5 ~ 14 ~ MARIN LETITIA ~ CS GLADIATOR GYM ~ CRAIOVA

6 ~ 91 ~ MANEA RALUCA ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

7 ~ 16 ~ IVASCU ADINA ~ CS GLADIATOR GYM ~ CRAIOVA

 

BODY FITNESS 35-44 ani OPEN 

1 ~ 22 ~ BALMUS GEORGETA-NADIA ~ CS CULTURISTUL ~ RM.VALCEA

2 ~ 21 ~ ANDREI DANIELA ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

3 ~ 26 ~ UNGUREANU MARINELA ~ CS CFR IASI ~ IASI

4 ~ 13 ~ TIRSEA RALUCA ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

5 ~ 73 ~ MITRIA ALINA-ELEONORA ~ CS HARD BODY ~ BUCURESTI

6 ~ 206 ~ VINTILA SILVIA ~ CSM BAIA MARE ~ BAIA MARE

 

BODY FITNESS >45 ani OPEN 

1 ~ 8 ~ TUCHILA CORINA ~ CS LULU'S GYM ~ GALATI

2 ~ 18 ~ PASARE MIHAELA ~ CS GLADIATOR GYM ~ CRAIOVA

 

WOMEN PHYSIQUE >35 ani OPEN 

1 ~ 27 ~ MARINESCU OANA ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

2 ~ 25 ~ GIURGIU IULIANA ~ CS GOLD STAR ~ BAIA-MARE

3 ~ 17 ~ DAVID JUDIT ~ CS LULU'S GYM ~ GALATI

4 ~ 15 ~ IHNATIUC NATALIA ~ ACS TIMFORTIS ~ TIMISOARA

5 ~ 63 ~ LEPADATU CHIRA ~ CS ATLAS CULT. SI FITNESS ~ BRAILA

 

MEN PHYSIQUE >40 ani OPEN 

1 ~ 43 ~ STANCU MIRCEA ~ ACS ADONIS ~ RESITA

2 ~ 44 ~ ILINCA COSTIN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

3 ~ 37 ~ SVEDUNEAC ADRIAN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

4 ~ 109 ~ TAMAS MARIUS-NICOLAE ~ CS THOMAS GYM ~ SATU MARE

5 ~ 28 ~ STOICESCU GABRIEL ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

 

BB CLASSIC >40 ani OPEN 

1 ~ 147 ~ NILGESZ ANDREI ~ CS HEREDEU GOLD GYM ~ ORADEA

2 ~ 126 ~ POP ANDREI ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

3 ~ 123 ~ GIURGI CLAUDIU-VASILE ~ CS GYM OVIDIU ~ BAIA MARE

4 ~ 144 ~ NAGY SANDOR ~ CS HEREDEU GOLD GYM ~ ORADEA

5 ~ 125 ~ ZAHA VASILE ~ CS DINAMIC ~ SATU-MARE

6 ~ 128 ~ CRAMER ADRIAN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

7 ~ 142 ~ HONGU MIHAI ~ CS STEEL MAN ~ TG.NEAMT

 

CULTURISM 40-44 ani 70 Kg 

1 ~ 46 ~ COZMA OVIDIU-VASILE ~ CS GYM OVIDIU ~ BAIA MARE

2 ~ 48 ~ BECHERU CRISTI-CONSTANTIN ~ CS ELEGANTA ~ RESITA

 

CULTURISM 40-44 ani 80 kg 

1 ~ 50 ~ ALEXANDRESCU ANDREI ~ CS GLADIATOR GYM ~ CRAIOVA

2 ~ 49 ~ GIURGIU EMIL ~ CS GOLD STAR ~ BAIA-MARE

3 ~ 52 ~ OLTEANU DECEBAL ~ CS FARUL ~ CONSTANTA

CULTURISM 40-44 ani 90 kg

1 ~ 81 ~ STEFAN CRISTIAN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

2 ~ 74 ~ TATARU LAURENTIU ~ CS POSTAVARUL BB ~ BRASOV

3 ~ 84 ~ HORVATH TIBERIU ~ CSU ~ CLUJ-NAPOCA

4 ~ 75 ~ COJOCARU MARIUS ~ CS MIKY GIN ~ ROSIORII DE VEDE

 

CULTURISM 40-44 ani +90 kg 

1 ~ 153 ~ MOLDOVAN AGOSTON JOZSEF ~ CS RETRO GYM ~ TG. MURES

2 ~ 86 ~ NICULCEA ADRIAN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

 

CULTURISM 45-49 ani 70 kg 

1 ~ 104 ~ RIZEA CONSTANTIN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

2 ~ 105 ~ SMINTINICA SEBASTIAN ~ CS FLEX ~ IASI

3 ~ 108 ~ MITITELU ION ~ CS GOLD GYM ~ SIMLEU SILVANIEI

 

CULTURISM 45-49 ani 90 kg 

1 ~ 120 ~ MATEESCU ALIN ~ CS HEREDEU GOLD GYM ~ ORADEA

2 ~ 124 ~ FRITEA SORIN ~ CS GOLD GYM ~ SIMLEU SILVANIEI

3 ~ 160 ~ DEACU COSTEL ~ CS FORTUS ~ CALARASI

 

 

CULTURISM 45-49 ani +90 kg 

2 ~ 86 ~ BERTEANU RADU-PAUL ~ CS CENTURION ~ SIBIU

1 ~ 121 ~ ANDRASONI FRANCISC ~ CS AMEFA ARAD ~ ARAD

3 ~ 122 ~ CAILEANU COSTICA ~ CS GLADIATOR GYM ~ CRAIOVA

 

CULTURISM 50-54 ani 80 kg

1 ~ 169 ~ TORCEA COSTEL ~ CS GLADIATOR GYM ~ CRAIOVA

2 ~ 157 ~ CARACUDA ONITA ~ CS OLYMPIA PRO GYM ~ BRASOV

3 ~ 156 ~ CORLAN ION ~ CS ELEGANTA ~ RESITA

 

CULTURISM 50-54 ani +80 kg 

1 ~ 173 ~ ENGI DENES ~ CS RETRO GYM ~ TG. MURES

2 ~ 174 ~ MIHAESCU VASILE ~ CS CULTURISTUL ~ RM.VALCEA

3 ~ 187 ~ VELICI COSTEL-ANTONEL ~ ACS POWER GYM ~ MEDIAS

 

CULTURISM >55 ani 75 kg 

1 ~ 199 ~ CIOFU DUMITRU ~ CS OLYMPIA PRO GYM ~ BRASOV

2 ~ 184 ~ CIOCAN ION ~ CS POSTAVARUL BB ~ BRASOV

3 ~ 203 ~ SESTACOVSCHI ADRIAN ~ CS FORTUS ~ CALARASI

 

CULTURISM >55 ani +75 kg

1 ~ 197 ~ SERBAN VASILE ~ACS VULTURUL DE MARE ~ BAIA MARE

2 ~ 175 ~ BALOGH DOMOKOS ~ CS DELTA POWER ~ CLUJ-NAPOCA

3 ~ 183 ~ LASLO IOAN-VASILE ~ CS GOLD GYM ~ SIMLEU SILVANIEI

 

OPEN CULTURISM 40-44 ANI 

1 ~ 50 ~ ALEXANDRESCU ANDREI ~ CS GLADIATOR GYM ~ CRAIOVA

2 ~ 153 ~ MOLDOVAN AGOSTON JOZSEF ~ CS RETRO GYM ~ TG. MURES

3 ~ 81 ~ STEFAN CRISTIAN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

4 ~ 46 ~ COZMA OVIDIU-VASILE ~ CS GYM OVIDIU ~ BAIA MARE

 

OPEN CULTURISM 45-49 ANI

1 ~ 120 ~ MATEESCU ALIN ~ CS HEREDEU GOLD GYM ~ ORADEA

2 ~ 121 ~ ANDRASONI FRANCISC ~ CS AMEFA ARAD ~ ARAD

3 ~ 104 ~ RIZEA CONSTANTIN ~ ACS CHAMPIONS GYM ~ BUCURESTI

 

OPEN CULTURISM >50 ANI 

1 ~ 169 ~ TORCEA COSTEL ~ CS GLADIATOR GYM ~ CRAIOVA

2 ~ 197 ~ SERBAN VASILE ~ CS SIL B.F.K. ~ BAIA MARE

3 ~ 173 ~ ENGI DENES ~ CS RETRO GYM ~ TG. MURES

4 ~ 199 ~ CIOFU DUMITRU ~ CS OLYMPIA PRO GYM ~ BRASOV


 


Portik Marius - ofiţer de presă al FRCF / media@frcf.ro / +40 742 96 08 49


Federaţia Română de Culturism şi Fitness (FRCF) este afiliată IFBB (Federaţia Internaţională de Culturism şi Fitness), EBFF (Federaţia Europeană de Culturism şi Fitness), BBFF (Federaţia Balcanică de Culturism şi Fitness)


Persoane de contact:

Alexandru Badea - Secretar General FRCF / +4 0799 841 483secretariat@frcf.ro

Razvan Iancu - Referent FRCF / +4 0733 502 843 / contact@frcf.ro


Program cu publicul: luni - joi între 9.30 - 15:30 / vineri între 9.30 - 12:30

* programul nu este valabil în perioada competiţiilor din calendarul oficial al FRCF


Bd. Basarabia nr. 37-39, sector 2, Bucuresti, România


Cont LEI: RO39RNCB0082044176700001 deschis la BCR Unirea Bucureşti

Cont EURO: RO17RNCB0082044176700009  deschis la BCR Unirea Bucureşti

 C.I.F 4203598

 

INFO | ULTIMELE PUBLICATE

COMUNICARE | ULTIMELE PUBLICATE

FORMULARE DE INSCRIERE

PUB | SPORTLIFE

Sportlife

Pub | Brenntag

Pub | Pananata

Panatta

newsletter

Parteneri

kitchenshop

brita

xnutrition

fitclass

redisnutritie

protan

pro nutrition

natural_plus

 

Parteneri Media




parteneriate

frcfministerul tineretului si sportuluicosranadcfpaincsinms

Adresa:
Bd. Basarabia nr. 37-39, sector 2,
Bucuresti, Romania
Orar: L-V: 9-17
Telefon/ Fax:  021.317.04.00
+40733502843
Email:  contact@frcf.ro
www.frcf.ro
Cont LEI 
RO39RNCB0082044176700001
Cont EURO 
RO17RNCB0082044176700009
deschis la BCR Unirea Bucuresti
C.I.F
4203598

Localizarea sediului Federatiei Romane de Culturism si Fitness


Vizualizaţi FEDERAŢIA ROMÂNĂ DE CULTURISM ŞI FITNESS pe o hartă mai mare
FRCF | 2013