A+ A A-

276 CP | REZULTATE CN 2017- ZONA I PLOIESTI

Rezultatele Campionatelor Naţionale de Culturism şi Fitness, etapa zonala, zona I - Ploiesti, 10 martie 2017


Loc / Nume si Prenume / Club

Fitness Junioare Open

1.STAN ROXANA - CSS 5 BUCURESTI

2.DUMITRU PETRUTA - CSS 5 BUCURESTI


Fitness Juniori Open

1.DILGANU PAUL - CS GLADIATOR GYM CRAIOVA   


Bodyfitness Junioare Open

1.STAN JENICA - CSS 5 BUCURESTI


Bodyfitness Senioare 166 cm.

1.ILIE MADALINA - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2.ANDREI DANIELA - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3.IALOMITEANU ALINA - ACS CHAMPIONS GYMBUCURESTI


Bikini Fitness Junioare

1.DUMITRAN CATALINA - CSS 5 BUCURESTI

2.NICULAE PATRICIA - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3.TIMOFEI JAQLINE - CS FARUL CONSTANTA

4.ONEA MARIA - CS GLADIATOR GYMCRAIOVA        

5.MAMELE ANDRA - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

6.DINITA GEORGIANA-LOREDANA - ACS ULISE FOCSANI        


Bikini Fitness Senioare 160 cm.

1.BULEI IZABELA - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2.TABAN LENUTA - ACS ULISE FOCSANI        

3.CROITORU ELENA - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

4.IVAN DANIELA - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI


Bikini Fitness Senioare 169 cm

1.DUMITRESCU STEFANA - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2.IORGA ANCA - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3.BALARIE MARIA MAGDALENA - CS TELEORMAN ALEXANDRIA

4.BARBU PAULA-VIRGINIA - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI


Bikini Fitness Senioare +169 cm.

1.GUIU MARIA-CRISTINA - CS HARD BODY BUCURESTI

2.MARIN LETITIA - CS GLADIATOR GYM CRAIOVA        


Women Phisique Junioare Open

1.ION DIANA - ACS CHAMPIONS GYMBUCURESTI

2.ZAHARIA ROXANA-ELENA - ACS ULISE FOCSANI       

3.DOCHIA ANDREEA-LUIZA - ACS ULISE FOCSANI        


Women Phisique Senioare OPEN

1.IACOB CLAUDIA - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI


Culturism Juniori Mici 60kg.

 1.ARPASANU LUCIAN FLORIN - CS FORTUS CALARASI

2.STAN STEFAN - CSS 5 BUCURESTI


Culturism Juniori Mici 70kg.

1.IOSIF ANDREI-GEORGIAN - CSS 5 BUCURESTI

2.PANA SEBASTIAN MIHAI - CS GLADIATOR GYM CRAIOVA        

3.BRAESCU MIHAI ALEXANDRU - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

4.SONTICA CLAUDIU-ANDREI - CS DUMI GYM IANCA IANCA        

5.TROCEA ANDREI - CSS 5 BUCURESTI

6.FLOREA IONUT - CS TELEORMAN ALEXANDRIA


Culturism Juniori Mici +70kg.

1.MINDRILA CRISTIAN - CS FARUL CONSTANTA

2.CULEA ALEXANDRU - CSS 5 BUCURESTI

3.MANEA ANDREI - CS FARUL CONSTANTA

4.MOHORA DENIS - CS TELEORMAN ALEXANDRIA

5.IANCU SEBASTIAN - CS YZO GYM CALARASI

6.CALINESCU BOGDAN - CSS 5 BUCURESTI


Men's Physique Juniori 175cm.

 1.SERPESCU SEBASTIAN-ALEX - CSS 5 BUCURESTI

2.BURLACU ANDREI - CSS 5 BUCURESTI

3.PILAF GABRIEL - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

4.CAPBUN MARIUS - CS FARUL CONSTANTA

5.TUFARU ANDY-FLORI - ACS ULISE FOCSANI

6.TUTULAN FLORIN-NARCIS - CS DUMI GYM IANCA IANCA        


Men's Physique Juniori  +175cm.

1.SCHIOPU HORIA - CS TELEORMAN ALEXANDRIA

2.GRIGORE ANDREI-ALEXANDRU - CSS 5 BUCURESTI

3.DRAGOS ANDREI-TITUS - ACS ULISE FOCSANI         

4.TALPEANU OVIDIU - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

5.STANICA ALEXANDRU - CS FARUL CONSTANTA

6.PLOSCARU NARCIS-RAZVAN - ACS ULISE FOCSANI

7.FASIE OVIDIU - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI


Bodybuilding Clasic Juniori OPEN

1.ANTOHI VALENTIN-COSTIN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2.GRAMADA IONUT - CS STEEL MAN TG.NEAMT

3.COSEREA ALIN CATALIN - ACS GYM CLUB MANECIU


Culturism Juniori Mari 70 kg.

 1.OACHESU CRISTIAN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2.LAMBRU CRISTIAN - CS FARUL CONSTANTA

3.STEFANICA IULIAN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

4.ARPASANU IONEL VIOREL - CS FORTUS CALARASI

5.PARASCHIV ALEXANDRU - CS FORTUS CALARASI

6.DUMITRACHE DANIEL - CS YZO GYM CALARASI


Culturism Juniori Mari  80 kg.

1.TRANDAFIR ALEXANDRU - CS FARUL CONSTANTA


Culturism Juniori Mari +80 kg.

1.DUTA MARIAN - CS FORTUS CALARASI

2.DIN MADALIN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3.TAMASANU GABI - CS FORTUS CALARASI

4.BARBU MIHAI - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

5.MAGUREANU ROBERTO - CS FARUL CONSTANTA


Games Clasic Bodybuilding 175cm.

 1.RIZEA CONSTANTIN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2.VASCU DANIEL-MARICEL - ACS ULISE FOCSANI

3.IONESCU BOGDAN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

4.BARBUCEANU CRISTIAN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI


Games Clasic Bodybuilding +175cm.

 1.PETRESCU REMUS - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2.UNGUREANU MATEI - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3.MANOLE ALEXANDRU - CS FARUL CONSTANTA


Men's Physique Seniori 173 cm.

1.BUTNARU ROBERT-IONUT - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2.URSU CATALIN - CSS 5 BUCURESTI

3.POPA EDUARD-CONSTANTIN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

4.CRETU SILVIU-IONUT - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

5.URLA CRISTIAN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI


Men's Physique Seniori 179 cm.

1.GIRTAN DANIEL - CSM IASI        

2.ANDREI MARIUS-FLORIAN - CS HARD BODY BUCURESTI

3.SPATARIU MARIUS - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

4.ENACHE ALEXANDRU-CATALIN - ACS ULISE FOCSANI        

5.SVEDUNEAC ADRIAN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

6.DRAGHICI SORIN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI


Men's Physique Seniori +179 cm.

1.ILIE CONSTANTIN-ADRIAN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2.STANESCU CRISTIAN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3.-

4.LUNGU MARIAN - CS BOTOSANI BOTOSANI

5.DUMITRESCU CATALIN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI


Bodybuilding Clasic Seniori 175 cm.

1.NEACSU ADRIAN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2.AVRAM GHEORGHE-ION - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3.PREDA RAZVAN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

4.BADEA RAZVAN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

5.CRISTIAN ALEX-MIHAI - CS METROREX BUCURESTI


Bodybuilding Clasic Seniori +175 cm.

1.ALBULESCU ALEXANDRU - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2.OSTACHE GEORGE - ACS ULISE FOCSANI

3.DUMITRU GEORGE - CS YZO GYM CALARASI

4.UNGUREANU ANDREI-ALEXANDRU - CS METROREX BUCURESTI


Culturism Seniori 70 kg.

1.SAVA STEFAN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2.ANASTASESCU LOUIS - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI


Culturism Seniori 80 kg.

1.STOICA BOGDAN - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2.GRADINARU CRISTIAN - CS FORTUS CALARASI

3.BALAN IONUT - CS BOTOSANI BOTOSANI

4.PETCU NICOLAE - CS YZO GYM CALARASI


Culturism Seniori 90 kg.

1.GHEORGHE FLORENTIN-MARIUS - ACS CHAMPIONS GYMBUCURESTI

2.DULGHERU EMIL - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

3.NOVAC IONUT - CS DUMI GYM IANCA IANCA        

4.MARIN ION - CS ATLAS BRAILA


Culturism Seniori +90 kg.

1.COCUZ FLORIN - GABRIEL - ACS CHAMPIONS GYM BUCURESTI

2.VOICU ALEXANDRU - CS FARUL CONSTANTA


 

 

 

 

 


Portik Marius - ofiţer de presă al FRCF / media@frcf.ro / +40 742 96 08 49


Federaţia Română de Culturism şi Fitness (FRCF) este afiliată IFBB (Federaţia Internaţională de Culturism şi Fitness), EBFF (Federaţia Europeană de Culturism şi Fitness), BBFF (Federaţia Balcanică de Culturism şi Fitness)


Persoane de contact:

Alexandru Badea - Secretar General FRCF / +4 0799 841 483secretariat@frcf.ro

Razvan Iancu - Referent FRCF / +4 0733 502 843 / contact@frcf.ro


Program cu publicul: luni - joi între 9.30 - 15:30 / vineri între 9.30 - 12:30

* programul nu este valabil în perioada competiţiilor din calendarul oficial al FRCF


Bd. Basarabia nr. 37-39, sector 2, Bucuresti, România


Cont LEI: RO39RNCB0082044176700001 deschis la BCR Unirea Bucureşti

Cont EURO: RO17RNCB0082044176700009  deschis la BCR Unirea Bucureşti

 C.I.F 4203598

 

INFO | ULTIMELE PUBLICATE

COMUNICARE | ULTIMELE PUBLICATE

Sponsor Principal al FRCF

pronutrition

PUB | SPORTLIFE

Sportlife

Pub | Brenntag

Pub | Pananata

Panatta

newsletter

Parteneri

xnutrition

fitclass

redisnutritie

protan

pro nutrition

natural_plus

 

Parteneri Media




parteneriate

frcfministerul tineretului si sportuluicosranadcfpaincsinms

Adresa:
Bd. Basarabia nr. 37-39, sector 2,
Bucuresti, Romania
Orar: L-V: 9-17
Telefon/ Fax:  021.317.04.00
+40733502843
Email:  contact@frcf.ro
www.frcf.ro
Cont LEI 
RO39RNCB0082044176700001
Cont EURO 
RO17RNCB0082044176700009
deschis la BCR Unirea Bucuresti
C.I.F
4203598

Localizarea sediului Federatiei Romane de Culturism si Fitness


Vizualizaţi FEDERAŢIA ROMÂNĂ DE CULTURISM ŞI FITNESS pe o hartă mai mare
FRCF | 2013